Apartment z 1 sypialniami na sprzedaż w Alfáz Del Pí/l’Alfàs del Pi

Ref. nieruchomości:

2835

440.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 84 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Piękny duplex penthouse o powierzchni 84m2 rozmieszczony na czwartym piętrze budynku. Składa się z sypialni, łazienki, w pełni wyposażonej kuchni, salonu z wyjściem na taras ze spektakularnym widokiem na morze. PIĘTRO SOLARIUM – na tym piętrze mamy zamkniętą przestrzeń, która może być zrobiona w dużą szafę lub mały gabinet/biuro. Z tej zamkniętej przestrzeni mamy drzwi dostępowe do solarium, które wychodzi na morze z niesamowitym widokiem, a drugi, który wychodzi na górę z widokiem na pole golfowe, jak również.
Do mieszkania przynależy zamknięte miejsce garażowe.

Penthouse po lewej i prawej stronie jest sprzedany, dlatego mamy możliwość połączenia 3 nieruchomości i przebudowy i reformy do smaku. Każda nieruchomość jest sprzedawana z 1 garażem i jeden z nich jest sprzedawany z pomieszczeniem magazynowym, jak również (największy z nich).

WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie posiada klimatyzację i centralne ogrzewanie , ogrzewanie podłogowe w łazienkach, podwójnie oszklone okna, elektryczne rolety, oszklony taras, drzwi bezpieczeństwa, windę, concierge, basen dla dorosłych i basen dla dzieci.

AREA:
Nieruchomość położona jest w Albir ( Alicante),druga linia plaży, przy głównej alei blisko wszystkich udogodnień, restauracji, barów, sklepów.
Tuż za rogiem znajduje się pole golfowe, a 5 minut drogi jest port. Lotnisko w Alicante jest oddalone o 60 km i jest otoczone miastami takimi jak Altea, Benidorm, Calpe.

A+

A

B

C

D

Your energy class E

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
basement
central
central heating
close to golf
close to port
close to sea
Fitted wardrobes
lift
pool
sunroom
terrace

Adres nieruchomości

Address: El Albir Alfáz Del Pí/l'Alfàs del Pi
Area:
State/County:
Zip: 03581
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo