Apartment z 2 sypialniami na sprzedaż w Benidorm

Ref. nieruchomości:

1391

480.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 2 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 146 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Piękne luksusowe mieszkanie o powierzchni prawie 100m2 w drugim najwyższym budynku mieszkalnym w Europie – INTEMPO. Mieszkanie składa się z jednej sypialni z łazienką en suite, drugiej sypialni i drugiej łazienki, oddzielnej kuchni z dostępem do galerii-pralni z panoramicznym widokiem. Z salonu mamy dostęp do tarasu o powierzchni około 12m2 z widokiem na morze. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i posiada miejsce garażowe oraz komórkę lokatorską. Jako mieszkaniec tego budynku masz przywilej korzystania z usług restauracji na 47. piętrze, sauny, basenu bez krawędzi, gabinetu masażu i siłowni na 46. piętrze oraz pomieszczeń ogólnodostępnych.

WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie posiada drzwi antywłamaniowe, wbudowane szafy, klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, w pełni wyposażoną kuchnię, meble w całym mieszkaniu, zamknięte i strzeżone 24h.

OTOCZENIE:
Budynek Intempo znajduje się przy plaży Poniente, obecnie najbardziej emblematycznym budynku w coraz bardziej pożądanym obszarze na Costa Blanca w Hiszpanii. Kilka metrów dalej znajduje się pole golfowe Meliá Villaitana Golf Club, a 5 km od centrum handlowego La Marina de Finestrat.

Playa de Poniente cieszy się klimatem śródziemnomorskim, ze względu na morską bryzę, która łagodzi upały i niskie opady deszczu. Ponadto góry otaczające miasto chronią je przed silnymi wiatrami. Czynniki te tworzą szczególny mikroklimat, z 300 słonecznymi dniami i średnią roczną temperaturą 19C. Plaża Poniente jest idealnym miejscem dla wczasowiczów szukających ciągłego słońca i piasku, zabawy i dobrego jedzenia.

Benidorm znajduje się 38 km od Alicante i 106 km od Walencji. Rozbudowana sieć infrastruktury umożliwia szybkie połączenie z resztą świata drogą lądową, morską lub powietrzną.

A+

A

Your energy class is B

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
basement
central heating
double glazing
Fitted wardrobes
floor heating
has shielded door
parking
sea views
store room
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Playa de Poniente Benidorm
City:
State/County:
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo