Apartment z 2 sypialniami na sprzedaż w Benidorm

Ref. nieruchomości:

1408

310.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 2 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 97 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Oferujemy do sprzedaży ekskluzywne apartamenty z widokiem na morze obok plaży Poniente i wszystkich niezbędnych udogodnień.
Apartamenty mają 1, 2, 3 i 4 sypialnie, mają różne rozmiary i konfiguracje, z możliwością zaprojektowania ich według własnego gustu. Wszystkie apartamenty posiadają co najmniej jeden przestronny taras z widokiem na pole golfowe, morze i miasto. Ponadto, każdy apartament obejmuje 1 miejsce parkingowe i istnieje możliwość zakupu dodatkowego miejsca parkingowego, które jest uzależnione od dostępności.

WYPOSAŻENIE:
Apartamenty posiadają tylko najlepszej jakości wykończenia, które mogą być spersonalizowane. Każdy apartament posiada klimatyzację, system aerotermii, okna z podwójnymi szybami, dopasowane szafy, wzmocnione drzwi, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, miejsce parkingowe oraz w pełni wyposażoną kuchnię.

URBANIZACJA:
Budynek mieszkalny posiada około 5400m2 wspólnych terenów z wszelkiego rodzaju udogodnieniami, takimi jak, w pełni wyposażona siłownia, różne baseny, kort do paddle, strefa zabaw dla dzieci, podgrzewane jacuzzi, ogrody z różnymi roślinami i kamerami CCTV między innymi.

STREFA:
Apartamenty znajdują się obok plaży Poniente, jednego z najlepszych obszarów w Benidormie. Poniente Beach cieszy się śródziemnomorskim klimatem, dzięki morskim bryzom, które łagodzą upał i niewielkim opadom. Góry otaczające miasto chronią je również przed silnymi wiatrami. Te czynniki tworzą specjalny mikroklimat z aż 300 dniami słonecznymi i średnią roczną temperaturą 19°C. Plaża Poniente jest idealnym miejscem dla wczasowiczów, którzy stale poszukują słońca i piasku, zabawy i dobrego jedzenia. Benidorm znajduje się 38 km od Alicante i 106 km od Walencji. Jego rozbudowana sieć infrastruktury umożliwia szybkie połączenia z resztą świata drogą lądową, morską lub powietrzną.

A+

A

Your energy class is B

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
alarm system
close to golf
close to sea
Fitted wardrobes
gymnasium
jacuzzi
lift
pantry
parking
pool
terrace

Adres nieruchomości

Address: Playa de Poniente Benidorm
City:
State/County:
Zip: 03502
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo