Apartment z 2 sypialniami na sprzedaż w Benidorm

Ref. nieruchomości:

2394

535.000 €

Overview

  • Updated On:
  • May 27, 2024
  • 2 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 105 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Ogromna szklana wieża z widokiem na morze z 196 nowo wybudowanymi domami w Benidorm z dużymi tarasami z widokiem, idealna do spędzania czasu na świeżym powietrzu i cieszenia się fantastycznym klimatem wybrzeża Benidorm. Z 2 sypialniami i 2 łazienkami, z miejscem garażowym, dwoma kortami do padla, 1 kortem tenisowym, ogrodem, kilkoma basenami, jednym z nich podgrzewanym na 26 piętrze i na 27 piętrze wieży o podwójnej wysokości, w której znajduje się również siłownia.

WYPOSAŻENIE:
Wszystkie nieruchomości są klimatyzowane za pomocą instalacji klimatyzacyjnej (ciepłe-zimne powietrze) prowadzonej kanałami. Okna z podwójnymi szybami i kontrolą słoneczną. Żaluzje w całym domu i zmotoryzowane żaluzje w salonie i sypialniach. Kuchnia wyposażona w szuflady i drzwi z systemem samohamownym. Łazienki wyposażone w brodziki żywiczne.

OTOCZENIE:
Doskonale skomunikowana, około 30 minut od Alicante lub jego lotniska, stacja szybkiej kolei, z którą można dojechać do Madrytu w zaledwie kilka godzin. Playa Poniente coraz częściej staje się jednym z ulubionych miejsc dla osób kupujących nieruchomość na Costa Blanca. Obszar ten jest znany z tego, że jest domem dla kultowych budynków Benidorm, takich jak hotel Intempo. W promieniu 3 km można cieszyć się parkami rozrywki; Aqua Natura, Terra Mitica, Terra Natura, Aqualandia i Mundomar, gdzie Ty i Twoje dzieci będziecie cieszyć się atrakcjami i wspaniałym klimatem okolicy, cieszyć się polami golfowymi Sierra Cortina i Villaitana Golf, uprawiać turystykę pieszą, wspinaczkę w niezrównanym naturalnym otoczeniu w Puig Campana i uprawiać sporty wodne. Ciesz się wspaniałymi plażami Levante, Poniente i Cala de Finestrat. Twój idealny dom w pobliżu morza i gór, w naturalnym środowisku, w pobliżu wszystkich usług, z dużymi terenami zielonymi, na których można cieszyć się słońcem, z oszałamiającymi panoramicznymi widokami na Benidorm.

A+

A

Your energy class is B

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
central
close to golf
close to port
close to sea
gymnasium
jacuzzi
parking
pool
sauna
store room
tennis court
terrace

Adres nieruchomości

Address: Playa de Poniente Benidorm
City:
State/County:
Zip: 03502
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo