Apartment z 2 sypialniami na sprzedaż w Calpe/Calp

Ref. nieruchomości:

2273

380.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 2 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 92 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

To nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Playa de la Fossa w Calp ma 72 m2 powierzchni użytkowej i 92 m2 całkowitej powierzchni zabudowy. Mieszkanie oferuje 2 przestronne sypialnie, 2 dobrze wyposażone łazienki i jest skierowane na południe, oferując widoki na morze i miasto.

Cechy i udogodnienia:
To nowoczesne mieszkanie zostało zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły i posiada taras o powierzchni 25 m2, idealny do relaksu i rozrywki na świeżym powietrzu. Nieruchomość posiada prywatny parking, zapewniający wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców.

Kuchnia na otwartym planie jest w pełni wyposażona w nowoczesne urządzenia i elegancki design. Mieszkanie wyposażone jest w klimatyzację i centralne ogrzewanie, zapewniające komfortowe temperatury przez cały rok.

Inne godne uwagi funkcje obejmują wbudowane szafy w sypialniach i system automatyki domowej. Mieszkanie posiada również system alarmowy, pancerne drzwi, elektryczne żaluzje i podwójne szyby dla dodatkowego bezpieczeństwa i spokoju.

Okolica:
To nowoczesne mieszkanie znajduje się w niewielkiej odległości od plaży La Fossa i około 77 km od lotniska w Alicante, oferując łatwy dostęp dla lokalnych i międzynarodowych podróżnych.

Oprócz bliskości plaży, mieszkanie to znajduje się również w pobliżu wielu udogodnień, w tym sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych.

A+

A

Your energy class is B

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
alarm system
central heating
close to sea
double glazing
electric blinds
Fitted wardrobes
has shielded door
parking
pool
tennis court
terrace

Adres nieruchomości

Address: Playa de Fossa-Levante Calpe/Calp
State/County:
Zip: 03710
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo