Apartment z 2 sypialniami na sprzedaż w Finestrat

Ref. nieruchomości:

3370

299.900 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 2 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 178 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Ten dwupiętrowy bungalow znajduje się w pięknej okolicy Finestrat, Alicante. Nieruchomość ma powierzchnię mieszkalną 74m2. Całkowita zbudowana powierzchnia wynosi 178m2, która obejmuje solarium o powierzchni 85m2 na najwyższym piętrze. Na pierwszym piętrze znajduje się przestronny salon-jadalnia z otwartą kuchnią wyposażoną w nowoczesne urządzenia, która prowadzi na taras o powierzchni 18m2. Istnieją 2 sypialnie, z których jeden en suite i 2 łazienki w sumie. Taras i solarium stanowią doskonałe miejsce do relaksu i opalania. Nieruchomość ma dostęp do wspólnych obszarów i basenu. Styl architektoniczny jest nowoczesny, a nieruchomość jest wyposażona w najnowsze funkcje i udogodnienia, aby zapewnić komfortowy i luksusowy styl życia.

CECHY I WYPOSAŻENIE:
Kuchnia jest designerska z ukrytymi uchwytami, porcelanowym blatem i zlewem undermount ze stali nierdzewnej i bateriami.
Designerska biała armatura sanitarna jest najwyższej marki, umywalki są typu blatowego, a meble łazienkowe są podwieszane.
Nieruchomość wyposażona jest w rolety z napędem.
Posiada wstępnie zainstalowaną klimatyzację kanałami, jak również instalację aerotermalną do produkcji ciepłej wody w domu.
Całe oświetlenie zewnętrzne jest typu LED.
Rozwój ma wideo domofon i nadzór wideo z kamerami w dostępach gwarantujących bezpieczeństwo przez cały czas, garaże i wspólne obszary.

Na życzenie dostępne są następujące dodatki: instalacja ogrzewania podłogowego w łazienkach, gniazdo do ładowania samochodów elektrycznych w garażu ogólnodostępnym, silniki klimatyzacji, pakiet AGD, jacuzzi, automatyka domowa, pakiet oświetlenia wewnętrznego, ekrany i pakiet mebli.

AREA:
Ta piękna kamienica znajduje się w Finestrat, Alicante, popularnym ośrodku turystycznym z pięknymi plażami, oszałamiającymi krajobrazami i tętniącym życiem.Nieruchomość jest dogodnie zlokalizowana blisko wszystkich lokalnych udogodnień, w tym sklepów, restauracji i barów. Nieruchomość jest dogodnie zlokalizowana w pobliżu wszystkich lokalnych udogodnień, w tym sklepów, restauracji i barów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości krótkiej jazdy samochodem, a nieruchomość jest łatwo dostępna z najbliższego lotniska, które jest oddalone o zaledwie 30 minut jazdy. Obszar jest dobrze obsługiwany przez transport publiczny, co ułatwia zwiedzanie okolicy. Ogólnie rzecz biorąc, jest to fantastyczna okazja do posiadania nowoczesnej i luksusowej nieruchomości w pięknej i poszukiwanej lokalizacji.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
24h security system
air conditioning
alarm system
close to golf
double glazing
electric blinds
Fitted wardrobes
has shielded door
pool
pre-installed air-conditioning
terrace

Adres nieruchomości

Address: Finestrat
City:
State/County:
Zip: 03509
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo