Apartment z 3 sypialniami na sprzedaż w Alfáz Del Pí/l’Alfàs del Pi

Ref. nieruchomości:

28681

600.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 148 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Wspaniałe nowe apartamenty w El Albir, zaledwie 100 metrów od plaży, prawdopodobnie jeden z najbardziej ekskluzywnych kompleksów w okolicy, dzięki swojej lokalizacji, usług i jakości. Ten fantastyczny nowy kompleks w El Albir, oferuje wszystkie rodzaje usług, w tym kryty podgrzewany basen, siłownia, studio jogi, wspólne obszary dla coworkingu i wiele więcej.

WYPOSAŻENIE:
Wszystkie apartamenty posiadają miejsce parkingowe z ładowarką dla pojazdów elektrycznych oraz pomieszczenie do przechowywania wliczone w cenę. Apartamenty wyposażone są w klimatyzację i wbudowane szafy, okna z podwójnymi szybami, ogrzewanie podłogowe i ledowe oświetlenie dichroiczne. Kuchnia i łazienki są wyposażone.

URBANIZACJA:
Fantastyczna urbanizacja, która ma wszystkie rodzaje usług. Mieszkańcy mogą korzystać z kilku odkrytych basenów z leżakami i bar przy basenie, kryty podgrzewany basen, spa i siłownia, sala kinowa, Gourmet & Wine Cellar multipurpose room, studio jogi zintegrowane z ogrodem, korty tenisowe i paddle tenis i wiele plus. Jest to idealne miejsce do życia i pracy, więc do wszystkich powyższych jest dodana idealna przestrzeń coworkingowa do telepracy, wyposażona w szybkie Wi-Fi.

OTOCZENIE:
Kompleks znajduje się w El Albir, nadmorskiej miejscowości, której niczego nie brakuje, ponieważ posiada zróżnicowaną i wyjątkową gastronomię, pole golfowe, kilka szlaków turystycznych przez naturalny park La Serra Gelada, wszelkiego rodzaju akweny sportowe, szkoły i oczywiście swoją piękną plażę. Klimat w El Albir jest również wyjątkowy, ponieważ posiada mikroklimat, dla którego cieszy się 320 dni słonecznych, którym towarzyszy bardzo ciepły klimat. Wszystko to w odległości mniejszej niż 10 minut spacerem!

A+

A

B

C

D

E

F

Your energy class is G

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
mountain views
parking
store room
terrace
wine cellar

Adres nieruchomości

Address: L´Albir Alfáz Del Pí/l'Alfàs del Pi
Area:
State/County:
Zip: 03581
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo