Apartment z 3 sypialniami na sprzedaż w Altea

Ref. nieruchomości:

1373

490.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 130 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Mieszkanie o powierzchni 130 m2 w okolicy Puerto de Altea. Nieruchomość jest podzielona na 3 sypialnie jedna ensuite z zamontowanymi szafami, 2 łazienki, kuchnia na otwartym planie i salon-jadalnia. Posiada taras z frontowym widokiem na morze. Wschodnia strona. Nieruchomość znajduje się przy nadmorskiej promenadzie, 5 minut spacerem od portu i centrum miasta, gdzie znajdują się wszystkie usługi.

WYPOSAŻENIE
Mieszkanie zostało całkowicie odnowione z luksusowym akcentem. Okna z podwójnymi szybami, centralna klimatyzacja i domotyka głównych drzwi wejściowych. W budynku znajduje się winda.

OBSZAR
Obszar Portu Altea, utworzony głównie przez Avenida del Puerto, część Calle La Mar i część Calle San Pedro, jest bardzo poszukiwanym obszarem ze względu na widoki na morze z wielu nieruchomości. Obok Paseo Marítimo San Pedro i Playa de la Roda, znajduje się wiele sklepów, barów i restauracji; w pobliżu dużych supermarketów, takich jak Consum i Mas y Mas. Znajdziesz tu również aptekę Galiana w okolicy. Obok portu w Altea znajdziecie również Altea Yacht Club, marinę i kilka placówek wynajmu łodzi. W okolicy znajduje się publiczny parking w samym porcie. W okolicy znajduje się stacja kolejowa Altea (TRAM Metropolitano), która łączy Alicante z Denią. Altea jest 50Km. od Alicante, 10Km. od Benidorm i 130Km. od Walencji. Altea ma łatwy dostęp do drogi, zarówno autostradą, jak i drogą krajową N-332, ale jest również połączona autobusem z dwoma stolicami prowincji i z Benidorm, jak również usługą TRAM, która łączy ją z Benidorm i Alicante. Aby dotrzeć do Altea drogą, można skorzystać z głównej drogi N-332 lub autostrady śródziemnomorskiej AP-7, na zjeździe 64. Ma łatwy dostęp do dwóch lotnisk: -El Altet, 57 km od hotelu. -Manises, 140 km od hotelu.

A+

A

B

C

Your energy class D

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
alarm system
central
close to port
close to sea
double glazing
electric blinds
Fitted wardrobes
has shielded door
lift
pre-installed air-conditioning
terrace

Adres nieruchomości

Address: Pueblo (Altea) Altea
City:
State/County:
Zip: 03590
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo