Apartment z 3 sypialniami na sprzedaż w Benidorm

Ref. nieruchomości:

2702

573.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 143 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Oferujemy Państwu ekskluzywne apartamenty na sprzedaż w prywatnym kompleksie mieszkalnym położonym zaledwie 50 metrów od plaży Poniente w Benidormie.
Kompleks posiada dwie wieże z 30 i 40 piętrami, z apartamentami z 1, 2, 3 i 4 sypialniami. Wszystkie posiadają piękne tarasy z widokiem na morze śródziemne.
Kompleks jest zbudowany przy użyciu tylko najlepszych jakościowo materiałów i wyznacza punkt odniesienia dla budownictwa na Costa Blanca.

WYPOSAŻENIE:
Każdy apartament wyposażony jest we wszystko co niezbędne do komfortowego życia, ponadto można je spersonalizować według własnego gustu. Jest klimatyzacja na ciepło i zimno, ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach, ogrzewanie wody poprzez system aerotermii, dopasowane szafy, podwójne szyby, system alarmowy, wyznaczone miejsce parkingowe, wyposażona kuchnia i wiele innych.

URBANIZACJA:
W apartamentowcu znajduje się wszystko, czego można sobie życzyć, a nawet więcej. Są różne baseny, dla dorosłych, dla dzieci, jeden z nich podgrzewany, jacuzzi, ogrody, przestrzeń coworkingowa, sale kinowe, wewnętrzna w pełni wyposażona siłownia, kort tenisowy, kort do paddle, kamery CCTV, ogrodzony dostęp, park dla dzieci i pokój zabaw, sauna fińska, zewnętrzne korty sportowe i wiele więcej.

STREFA:
Apartamenty znajdują się obok plaży Poniente, jednego z najlepszych obszarów w Benidormie. Poniente Beach cieszy się śródziemnomorskim klimatem, dzięki morskim bryzom, które łagodzą upały i niewielkim opadom. Góry otaczające miasto chronią je również przed silnymi wiatrami. Te czynniki tworzą specjalny mikroklimat z aż 300 dniami słonecznymi i średnią roczną temperaturą 19°C. Plaża Poniente jest idealnym miejscem dla wczasowiczów, którzy stale poszukują słońca i piasku, zabawy i dobrego jedzenia. Benidorm znajduje się 38 km od Alicante i 106 km od Walencji. Jego rozbudowana sieć infrastruktury umożliwia szybkie połączenia z resztą świata drogą lądową, morską lub powietrzną.

A+

A

Your energy class is B

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
close to sea
Fitted wardrobes
gymnasium
jacuzzi
lift
parking
pool
sauna
tennis court
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Playa de Poniente Benidorm
City:
State/County:
Zip: 03502
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo