Apartment z 3 sypialniami na sprzedaż w Calpe/Calp

Ref. nieruchomości:

1490

395.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 3 Łazienki
  • 170 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Piękny penthouse duplex w drugiej linii plaży w Calpe, z widokiem na morze, góry i miasto Calpe.
Mieszkanie typu duplex o powierzchni ponad 170 metrów kwadratowych w odległości 3 minut spacerem od plaży la Fossa.

Mieszkanie powstało w wyniku połączenia 2 niezależnych domów, które są w pełni wyposażone, połączone z kolei zewnętrzną klatką schodową, która znajduje się wewnątrz samego mieszkania.
Znajdziemy więc dwa wejścia do mieszkania: jedno z najwyższego piętra budynku (gdzie dostaniemy się do górnej części duplex penthouse) i jedno na przedostatnim piętrze, gdzie dostaniemy się do dolnej części mieszkania, choć od wewnątrz będzie można wchodzić i schodzić dowolną ilość razy.

Samo mieszkanie jest całkowicie odnowione, gdyż budynek ma około 20 lat. Oferuje widoki we wszystkich kierunkach wiatru i maksymalną prywatność.

Nieruchomość jest rozmieszczona w 3 przestronnych sypialniach, z których 2 cenione są jako apartamenty; w 3 łazienkach, z których dwie będą należały do dwóch głównych pokoi; 1 kuchnia w każdym mieszkaniu. W górnej części dupleksu kuchnia będzie miała otwarty plan i będzie połączona z salonem-jadalnią, a na parterze kuchnia będzie niezależna, podobnie jak salon-jadalnia tego drugiego, niższego mieszkania. Dom będzie miał jedną pralkę na parterze. Na piętrze wszystko będzie połączone, nie będzie niezależnych pokoi jako takich, a wszystkie pokoje na piętrze będą miały dostęp do poddasza przez przesuwne szklane drzwi, skąd można podziwiać wspaniałe widoki i morze, a także gdzie można się opalać jak w solarium.

Na parterze duplexu każdy pokój będzie niezależny podzielony ścianami i każdy z nich będzie miał również dostęp do dolnego tarasu domu, z którego można podziwiać widoki na morze. Na tym piętrze będziemy mieli równieżmały zamknięty i przeszklony taras, również bardzo wysokiej jakości, który może być wykorzystany jako pomieszczenie magazynowe lub zgodnie z życzeniem przyszłego właściciela. Do 2 sypialni na tym piętrze można dostać się przez korytarz.
Na parterze, przed wejściem do domu znajduje się również mały hol wejściowy.

WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie posiada 3 sypialnie, 3 łazienki (z których dwie będą en suite), wyposażone szafy, klimatyzację ciepłą i zimną firmy Split, elektryczne żaluzje, duży taras i przestronny penthouse z dużą prywatnością, wspólny parking z miejscem na 1 pojazd, 2 kuchnie, 2 salony-jadalnie, windę, wspólny basen, concierge, ogrzewanie, wspólny ogród i widoki zarówno na morze, góry i wioskę w drugiej linii plaży.

ROZWÓJ:
Urbanizacja posiada przestronne tereny wspólne, na których znajdują się korty tenisowe, boisko do petanque, duże tereny zielone, bezpłatne brudne miejsca parkingowe oraz duży wspólny basen z prysznicem.

OBSZAR:
Calpe to gmina w prowincji Alicante położona na północnym wybrzeżu, w regionie Marina Alta. Liczy 24000 mieszkańców, z czego ponad 47% jest narodowości obcej. Najbardziej znana jest ze słynnego Peñon de Ifach, skały o wysokości do 332 m.
Jest coraz bardziej zabudowanym i poszukiwanym kurortem. Z każdym rokiem ma większy ruch turystyczny i więcej czasu wolnego, gdzie można korzystać z jego gastronomii i wszelkich innych przestrzeni, takich jak handel tekstyliami, apteki, supermarkety, obszary, gdzie można uprawiać wszelkiego rodzaju aktywności sportowe itp.

A+

A

B

Your energy class is C

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
basement
double glazing
Fitted wardrobes
lift
mountain views
pool
sea views
store room
sunroom
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Playa de Fossa-Levante Calpe/Calp
State/County:
Zip: 03710
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo