Apartment z 3 sypialniami na sprzedaż w Calpe/Calp

Ref. nieruchomości:

2577

455.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 3 Łazienki
  • 203 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Nowo wybudowane mieszkanie na sprzedaż w pobliżu plaży w Calpe, Alicante. Fantastyczna wieża, smukła i inna, która jest wystrzelona w niebo, jak strzała, szukająca światła, zawsze w górę. Budynek składa się z 17 pięter z łącznie 26 mieszkaniami o luksusowych cechach, pełnych światła i radości, położonych zaledwie 5 minut spacerem od plaży w Calpe. Mieszkanie zajmuje całe piętro i ma 3 sypialnie dwuosobowe, 2 łazienki, kuchnię na otwartym planie z urządzeniami Bosch lub Siemens, salon z jadalnią i duży taras z widokiem na morze i góry.

WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie jest wyposażone w klimatyzację, elektryczne rolety i ogrzewanie podłogowe w łazience. Obejmuje również miejsce parkingowe w garażu podziemnym i komórkę lokatorską.
Fantastyczna luksusowa urbanizacja z basenem dla dorosłych, basenem dla dzieci, strefą leżaków, kortem do padla i dużą siłownią.

OTOCZENIE:
Te nowoczesne, nowo wybudowane mieszkania znajdują się w kluczowym punkcie Calpe, zaledwie 700 metrów od plaży. Bliskość plaż, terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych pomoże odizolować się od środowiska miejskiego przez cały czas. Urbanizacja znajduje się w pobliżu głównej drogi i może być połączona z dowolnym punktem w mieście. Ponadto otaczające usługi wsparcia są kompletne, od restauracji, supermarketów, sklepów po tereny sportowe i rekreacyjne, zapewniając wygodę w codziennym życiu.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
basement
central
close to sea
Fitted wardrobes
gymnasium
parking
pool
store room
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Puerto-Playa Arenal-Bol Calpe/Calp
State/County:
Zip: 03710
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo