Apartment z 3 sypialniami na sprzedaż w Dénia

Ref. nieruchomości:

13708

425.000 €

Overview

  • Updated On:
  • May 8, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 97 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Te nowo wybudowane mieszkania na pierwszej linii plaży Estanyó w Denia zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń i naturalne światło, a także okna i drzwi, które zapewniają doskonałą izolację od temperatury i hałasu. Mieszkania mają 2 i 3 sypialnie z 2 łazienkami, zbudowane z najlepszej jakości materiałów.

WYPOSAŻENIE
Są one dostarczane gotowe do zamieszkania, pancerne drzwi, zmotoryzowane żaluzje i wstępnie zainstalowana klimatyzacja, oświetlenie led i ciepła woda przez aerotermię. W pełni wyposażona kuchnia z płytą ceramiczną, okapem, piekarnikiem i zmywarką, jak również w pełni wyposażone łazienki z wykończeniami z kamienia naturalnego.

URBANIZACJA
Urbanizacja jest całkowicie ogrodzona z dużymi wspólnymi obszarami ogrodowymi, dwoma basenami, jednym dla dzieci, dużymi obszarami ogrodowymi i wspólnymi basenami dla dorosłych i dzieci, kamerami bezpieczeństwa, bezpośrednim dostępem do plaży, łaźniami i prysznicami na świeżym powietrzu. System pergoli został zaprojektowany w najbardziej popularnych obszarach urbanizacji przy użyciu okrągłych płyt z betonu zbrojonego.

OBSZAR
Mieszkania te znajdują się w doskonałej lokalizacji dla miłośników plaży i aktywności na świeżym powietrzu, na pierwszej linii plaży Estanyó, 10 minut od Dénii, miasta gastronomicznego par excellence.
Średnia roczna temperatura w mieście Denia wynosi 18º C i ma ponad 300 dni słonecznych w roku, bez rezygnacji z nieskończoności opcji rekreacyjnych i handlowych, które miasto oferuje.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
basement
close to port
close to sea
electric blinds
Fitted wardrobes
has shielded door
lift
parking
pool
store room
terrace

Adres nieruchomości

Address: Les Marines-Las Marinas Dénia
City:
State/County:
Zip: 03700
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo