Apartment z 3 sypialniami na sprzedaż w Finestrat

Ref. nieruchomości:

2571

262.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 136 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Jest to nowy mieszkaniowy, że w pierwszej fazie obejmuje 30 mieszkań i 14 kamienic, w urbanizacji Balcón de Finestrat. Położony mniej niż 8 km od zatoki Finestrat i plaż Benidorm.
Mieszkania z 2 i 3 sypialniami oraz 2 łazienkami, a także kamienice i domy / wille z 3 sypialniami i 3 łazienkami, mają staranną dystrybucję i cieszą się pięknymi widokami na wspólne obszary z basenem i prywatnymi ogrodami, na środowisko naturalne, na panoramę Benidormu i niektóre właściwości również z widokiem na morze.
Nowe domy są zbudowane z doskonałych cech i tworzą piękny kompleks mieszkalny, prywatny parking zewnętrzny, pomieszczenie do przechowywania, obszary ogrodowe i plac zabaw dla dzieci. Mieszkania mają wspólny basen. Townhouses i wille z prywatnym basenem jest opcjonalne.

WYPOSAŻENIE:
Nieruchomości posiadają klimatyzację kanałową (ciepła/zimna), drzwi bezpieczeństwa, indywidualne urządzenia aerotermalne do produkcji ciepłej wody użytkowej, jednostki kuchenne z płytą ceramiczną, piekarnikiem elektrycznym, podwójnie oszklone okna, prywatne miejsce parkingowe z preinstalacją do ładowania pojazdów elektrycznych, dopasowane szafy od sufitu do podłogi, panele słoneczne w kamienicach.

URBANIZACJA:
Urbanizacja została pomyślana jako prywatna i ekskluzywna przestrzeń dla wypoczynku małej społeczności właścicieli, którzy będą mogli cieszyć się w ciszy i spokoju.
Na terenach wspólnych znajdziemy wspólny basen dla dorosłych i dzieci oraz solarium, plac zabaw dla dzieci, tereny zielone.

STREFA:
Prestiżowa i bardzo spokojna dzielnica mieszkaniowa. Idealna dla rodzin lub na wakacje.
Tylko 6 minut jazdy od plaży w Benidorm, 3 minuty jazdy od centrum handlowego La Marina, supermarketów Carrerefour, Mercadona i łatwy dostęp do autostrady Alicante-Valencia lub 40 minut od międzynarodowego lotniska w Alicante i stacji kolejowej o wysokiej prędkości.
Zaprojektowany dla Twojej przyjemności przez cały czas. Aby prowadzić autentyczne życie w komforcie.t, ponieważ zasługujesz na to, nie więcej.mieszkalnych w Benidorm

A+

A

B

C

D

E

F

Your energy class is G

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
alarm system
central
central heating
close to golf
double glazing
Fitted wardrobes
mountain views
parking
pool
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Balcón de Finestrat-Terra Marina Finestrat
City:
State/County:
Zip: 03509
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo