Apartment z 3 sypialniami na sprzedaż w Finestrat

Ref. nieruchomości:

3052

345.900 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 103 m2 Rozmiar
  • 185 m2 Działka

Opis

Piękna nieruchomość w jednej z najlepszych lokalizacji na Costa Blanca w ramach nowego pola golfowego Puig Campana, z panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne i spektakularne obszary komunalne, aby zrelaksować się i cieszyć się przez cały rok.
Nieruchomość ma plan 86 metrów kwadratowych i jest rozmieszczony w 3 sypialnie, z których jeden en suite, 2 łazienki, kuchnia na otwartym planie i przestronny salon-jadalnia z dostępem do tarasu 16 metrów kwadratowych. Dom posiada solarium o powierzchni 82 m2.

WYPOSAŻENIE:
Designerska kuchnia wyposażona jest w porcelanowe blaty, podwieszany zlew ze stali nierdzewnej oraz baterie. W łazienkach zastosowano design najwyższej marki, brodziki są dużego formatu, umywalki są typu blatowego, a meble łazienkowe są podwieszane. Wszystkie szafy w domu są od wewnątrz wyłożone tkaniną.
Ganki i tarasy wyłożone są antypoślizgowymi płytkami gresowymi w tym samym kolorze co reszta domu.
W domu jest preinstalowana klimatyzacja za pomocą kanałów oraz instalacja aerotermalna do produkcji ciepłej wody.
Instalacja telekomunikacyjna jest zgodna z obowiązującymi przepisami z dostępem do internetu i operatorów usług telewizji kablowej.
Wszystkie mechanizmy są najwyższej klasy wewnątrz domu.
Na zewnątrz znajduje się oświetlenie LED.
Posiada wideodomofon i monitoring za pomocą kamer w dojściach, garażach i częściach wspólnych.

EXTRAS : Instalacja ogrzewania podłogowego w łazienkach, gniazdo ładowania samochodów elektrycznych w garażu ogólnodostępnym, pakiet AGD, jacuzzi, automatyka domowa.

AREA:
Resort znajduje się w ekskluzywnej i uprzywilejowanej lokalizacji w Finestrat, otoczony wspaniałym środowiskiem naturalnym i bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi miastami Costa Blanca oraz blisko jednego z najbardziej turystycznych miast w Europie: Benidorm.
Dzięki tej lokalizacjiKompleks znajduje się w pobliżu wszystkich rodzajów podstawowych usług i rozrywek, w tym wszelkiego rodzaju sklepów i restauracji.
Będziesz mógł również korzystać z różnych sportów wodnych i licznych pól golfowych w odległości zaledwie kilku minut od nieruchomości.

A+

A

B

C

D

E

F

Your energy class is G

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
24h security system
air conditioning
alarm system
close to golf
double glazing
electric blinds
Fitted wardrobes
floor heating
has shielded door
pool
pre-installed air-conditioning
terrace

Adres nieruchomości

Address: Finestrat
City:
State/County:
Zip: 03509
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo