Apartment z 3 sypialniami na sprzedaż w Orihuela

Ref. nieruchomości:

21802

490.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 246 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Te apartamenty są zbudowane na jednym z najlepszych pól golfowych na Costa Blanca i są ekskluzywne wspólnoty mieszkaniowej składa się z czterech luksusowych bloków mieszkalnych opracowanych w dwóch fazach. Każdy blok składa się z 12 apartamentów, w tym 3 penthouses, 2 z 3 sypialniami na rogach i 1 z 2 sypialniami w środku, rozłożone na czterech piętrach. W fazie pierwszej wybudowano bloki 1 i 2, które mają być gotowe do końca 2021 roku.
Istnieją różne modele domów z dwiema lub trzema sypialniami, z dużymi indywidualnymi tarasami i zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
Ten konkretny penthouse ma 3 sypialnie i 2 łazienki w sumie 120m2 zbudowany i 28,5m2 taras na 4 piętrze w bloku 2.

WYPOSAŻENIE
Bardzo dobrze odizolowany budynek, z najwyższej jakości gresu używanego do celów wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z wytycznymi projektanta. Oświetlenie wewnętrzne LED, Rolety elektryczne w sypialniach. W kuchni znajdują się wysokiej klasy maszyny kuchenne A++, w całej nieruchomości wysokie drzwi 2,10m z designerskimi klamkami. Designerskie meble łazienkowe, w pełni kompletne, z wbudowanym oświetleniem i lustrem. Drzwi pancerne, podwójne szyby z komorą powietrzną, balustrada z bezpiecznego szkła 10×10 na tarasie.Białe toalety Duravit Stark3. Klimatyzacja kanałowa, preinstalacja pod wieszaki na ręczniki, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, aerotermalne elektryczne 200L wody. System odwróconej osmozy w kuchni, wideodomofon, inteligentny system automatyki domowej 3.0, wspólnotowy zmiękczacz wody. Wspólnota posiada duży basen 153m3, z solarium i niebieskim oświetleniem LED.

STREFA
To pole golfowe Championship i jego zielone strefy są ekskluzywnym kompleksem mieszkalnym o niskiej gęstości zabudowy z głównie wysokiej jakości willami, willami z podpisem i luksusowymi apartamentami i zbudowane wokół nagradzanego 18-dołkowego pola golfowego. W uprzywilejowanej lokalizacji, znajduje się w dolinie otoczonej wzgórzami i rezerwatem przyrody z chronionymi terenami i lasami. To pole golfowe wyróżnia się swoją prywatnością, naturalnym pięknem, wyjątkowym climat, bardzo dobre połączenia drogowe, kolejowe i lotnicze oraz ochrona środowiska naturalnego. Domy, udogodnienia, infrastruktura i samo pole golfowe doskonale wkomponowują się w krajobraz. Ponadto, kompleks ten oferuje szeroką gamę udogodnień, takich jak golf, bary i restauracje, mini-market, klub plażowy, akademia golfa, szkoła sokolnictwa i różne ścieżki spacerowe.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
alarm system
barbecue
central heating
Fitted wardrobes
floor heating
lift
parking
pool
store room
sunroom
terrace

Adres nieruchomości

Address: Dehesa Campoamor Orihuela
City:
State/County:
Zip: 03189
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo