Apartment z 3 sypialniami na sprzedaż w Poble Nou de Benitatxell (el)

Ref. nieruchomości:

2504

351.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 200 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Nowy kompleks nowoczesnych mieszkań w Cumbre del Sol, Benitachell. Mieszkania mogą mieć 2 lub 3 sypialnie i 2 łazienki, otwartą kuchnię i salon z dostępem do tarasu. Do wyboru jest kilka modeli, takich jak mieszkania na parterze z tarasem i ogrodem oraz mieszkania na najwyższym piętrze (penthouse) z solarium. Wszystkie rozkłady zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń, zapewniając śródziemnomorskie światło i oferując dodatkowy komfort w codziennym życiu.

WYPOSAŻENIE:
Wszystkie mieszkania są wyposażone w ogrzewanie podłogowe, kanałową klimatyzację ciepłą i zimną z termostatem w salonie, ciepłą wodę przez system Altherma, urządzenia elektryczne w zestawie i projekt dekoracji, aby nadać im styl i ciepło.

URBANIZACJA:
Obszary wspólne zostały zaprojektowane z myślą o relaksie i przyjemności z rodziną, z basenem otoczonym dużymi tarasami, aby cieszyć się słońcem, placem zabaw dla dzieci, klubem towarzyskim, ogrodami i parkingami. Zaledwie rzut kamieniem od zatoki Llebeig, centrum miasta Moraira i wszystkich usług, które ma do zaoferowania Cumbre del Sol Residential Resort.

OTOCZENIE:
Kompleks otoczony jest wyjątkowym otoczeniem, w którym wyróżniają się piękne widoki na Morze Śródziemne. Idealne miejsce do spędzania wolnego czasu z rodziną na terenach wspólnych z kilkoma basenami i dużymi tarasami do opalania. Mamy klub towarzyski, place zabaw dla dzieci dla najmłodszych, a jego lokalizacja pozwala nam zrobić kilka szlaków turystycznych, takich jak ten, który zabierze nas do Cala Llebeig, wyjątkowej enklawy na Costa Blanca. Możesz także korzystać ze wszystkich usług zawartych w Cumbre del Sol Residential Estate, takich jak dzielnica handlowa, supermarket, fryzjer, apteka, bary i restauracje, korty do padla i tenisa, szlaki turystyczne, Lady Elizabeth International School, ośrodek jeździecki, plaża i zatoczki z barami plażowymi. W odległości spaceru znajdują się pierwszorzędne restauracje z gwiazdkami Michelin, kluby golfowe, kluby jachtowe, wszystkie usługi potrzebne do życia i korzystania z nich przez cały rok.

Idealna opcja, jeśli chcesz kupić mieszkanie w Cumbre del Sol, aby cieszyć się latem lub mieszkać przez cały rok w naturalnym otoczeniu, z przyjemnymi widokami, bardzo blisko Llebeig Cove i zaledwie 4 km od Moraira.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
alarm system
close to golf
close to port
close to sea
double glazing
Fitted wardrobes
floor heating
has shielded door
pool
tennis court
terrace

Adres nieruchomości

Address: Poble Nou de Benitatxell (el)
State/County:
Zip: 03726
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo