Apartment z 4 sypialniami na sprzedaż w Finestrat

Ref. nieruchomości:

2096

399.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 4 Sypialnie
  • 3 Łazienki
  • 303 m2 Rozmiar
  • 304 m2 Działka

Opis

Duży i nowy apartament typu duplex, prawie nie był zamieszkały wcześniej i ma całkowitą powierzchnię konstrukcyjną 216m2 rozmieszczoną w 4 sypialniach i 3 łazienkach podzielonych na 2 piętrach i ma 2 wyposażone kuchnie i 2 pokoje dzienne. Nieruchomość oferuje widoki na morze i miasto z piętra wejściowego. Posiada ładny ogród przy wejściu do nieruchomości, a od frontu salon ma dostęp do szerokiego balkonu, z którego można podziwiać widoki na morze i miasto Benidorm, a także Poniente. Nieruchomość sprzedawana jest umeblowana i posiada zadaszony parking wliczony w cenę.

WYPOSAŻENIE:
Nieruchomość posiada dodatkową 2. kuchnię zainstalowaną na niższym piętrze. 4 sypialnia jest używana jako gabinet. Cała dolna podłoga jest ogrzewana chłodzona przez jednostki klimatyzacyjne. Cała nieruchomość ma wbudowane szafy, podwójne szyby i żaluzje przed oknami. Nieruchomość zostanie sprzedana umeblowana.

STREFA:
Camporosso Village to bardzo popularny, ogrodzony ośrodek w sercu Finestrat. Posiada bezpieczeństwo, duże kryte i odkryte baseny, dużą siłownię i korty paddle do dyspozycji. Nieruchomość jest bardzo centralnie położona w ciągu 30 min można dotrzeć do lotniska w Alicante, 6 min można dotrzeć do plaży La Cala Finestrat i jednego z najładniejszych pól golfowych w regionie, VillaItana Golf, jak również 5 start Melia hotel można osiągnąć w ciągu 5-10 min. Grand Luxor i Asia Garden 5-gwiazdkowe hotele są również w zasięgu 10 min, zarówno bardzo ładne hotele lub obszary do wypoczynku i cieszyć się słońcem.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
24h security system
air conditioning
double glazing
electric blinds
Fitted wardrobes
floor heating
has shielded door
parking
pool
store room
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Balcón de Finestrat-Terra Marina Finestrat
City:
State/County:
Zip: 03590
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo