Apartment z 4 sypialniami na sprzedaż w Finestrat

Ref. nieruchomości:

2927

398.500 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 4 Sypialnie
  • 3 Łazienki
  • 215 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Duplex na sprzedaż w jednej z najlepszych urbanizacji Finestrat w Camporrosso Village.
Posiada całkowitą powierzchnię zabudowy 215 m2, z czego 166 m2 jest użyteczne, rozłożone pomiędzy 4 sypialnie i 3 łazienki.

Do mieszkania wchodzi się bezpośrednio do salonu na otwartym planie z jadalnią i kuchnią. Również na tym piętrze znajdują się trzy sypialnie (jedna z nich jest en-suite ze swoją łazienką i dostępem do tarasu) i dwie łazienki. Każda sypialnia ma wbudowaną szafę i panoramiczne okna przesuwne.

Schodząc po schodach docieramy do parteru, na którym znajduje się pokój, który może służyć jako sypialnia lub biuro, trzecia łazienka oraz duża otwarta przestrzeń z panoramicznymi oknami o powierzchni 66 m2, którą można zaadaptować do potrzeb przyszłego właściciela.

WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie jest sprzedawane w pełni wyposażone w najnowsze technologie. Posiada w pełni wyposażoną kuchnię ze wszystkimi urządzeniami elektrycznymi, wideodomofon, scentralizowaną klimatyzację na ciepło i zimno oraz Split w piwnicy, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, system Aerotermia, dopasowane szafy, elektryczne rolety, podwójnie oszklone okna, pralnię, pomieszczenie gospodarcze i prywatne miejsce parkingowe.

URBANIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w ekskluzywnym kompleksie mieszkalnym ze wszystkim, czego możesz potrzebować w zasięgu ręki. Urbanizacja ma wspólny basen dla dzieci i dorosłych, kryty podgrzewany basen, sala gimnastyczna, sauna, plac zabaw dla dzieci, korty tenisowe.

OBSZAR:
Obok Sierra Cortina: hotel Asía Gardens, pola golfowe, hotel Villa Aitana, park tematyczny Terra Mítica. Aleja jest bezpośrednio połączona ze zjazdem AP-7. W odległości kilku metrów znajduje się cały obszar handlowy regionu: centrum handlowe La Marina, Carrefour, Leroy Merlin, Mercadona, Mediamarkt, Decathlon, itp. A obok wszystkie usługi najpotężniejszego centrum turystycznego Costa Blanca i piękne plaże Cala de Finestrat i Cala de Finestrat. Poniente Benidorm znajduje się zaledwie 5 minut drogi samochodem. Finestrat jest oddalony o 5 minut jazdy samochodem i tylko 40 kilometrów od miasta Alicante.

A+

A

Your energy class is B

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
close to golf
fireplace
Fitted wardrobes
floor heating
gymnasium
parking
pool
sauna
store room
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Balcón de Finestrat-Terra Marina Finestrat
City:
State/County:
Zip: 03509
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo