Villa z 2 sypialniami na sprzedaż w Alfáz Del Pí/l’Alfàs del Pi

Ref. nieruchomości:

3595

300.500 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 2 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 125 m2 Rozmiar
  • 520 m2 Działka

Opis

Przedstawiamy projekt nowych ekskluzywnych domów jednorodzinnych z 2 lub 3 sypialniami, zlokalizowanych w spokojnej okolicy Pueblo-Urbanizaciones de Alfáz Del Pí. Projekt ten oferuje liczne opcje personalizacji, aby stworzyć unikalny dom, który jest naprawdę dostosowany do Twoich wymagań, z wyborem 3 różnych typów domów, ale o tej samej estetyce, jakości i funkcjonalności. Oferuje również wyjątkową okazję do posiadania luksusowego i nowoczesnego domu w idyllicznym otoczeniu, zapewniając idealną równowagę między spokojem a dostępnością do lokalnych udogodnień.

Inwestycja, znajdująca się obecnie na etapie planowania, składa się z 38 wolnostojących willi na parterze, z których każda posiada własną działkę i basen.

CECHY I UDOGODNIENIA:
Każdy z domów będzie miał zoptymalizowaną przestrzeń, aby osiągnąć maksymalny stosunek komfortu do kosztów. Te najnowocześniejsze wille będą wyposażone w najlepsze funkcje i usługi, aby zagwarantować najwyższy poziom komfortu i wygody ich mieszkańcom.

Designerska kuchnia oferuje stylowy i funkcjonalny design, idealny do organizowania przyjęć lub spędzania spokojnych wieczorów. Jest wyposażona w szafki ścienne i dolne, wysokiej jakości matowy biały laminat odporny na odciski palców oraz zintegrowane markowe urządzenia: piekarnik, kuchenkę mikrofalową, płytę indukcyjną i okap z aktywnym filtrem węglowym.

Łazienki z umywalką ścienną Solid Surface, z termostatycznymi bateriami ściennymi, białą porcelaną sanitarną, akrylowymi brodzikami porcelanowymi.

Na zewnątrz znajduje się prywatny basen, idealny do korzystania z ciepłego śródziemnomorskiego klimatu. Jest on wyposażony w naziemny sprzęt oczyszczający i oświetlenie LED.

Na utwardzonym terenie można zaparkować dwa pojazdy. Ponadto przewidziano punkt ładowania elektrycznego.

Nieruchomość będzie wyposażona w zaawansowany system klimatyzacji, który będzie obejmował jednostki typu split z klimatyzacją, zdalne sterowanie za pomocą aplikacji i pilota, aby utrzymać komfortową temperaturę w całym domu, a także system dla domu.ciepłej wody użytkowej za pomocą energii aerotermalnej.

Proponowane są liczne opcje wykończenia, rodzaje klimatyzacji, komin, zużycie własne za pomocą paneli fotowoltaicznych lub sterowanie domem za pomocą automatyki domowej. Solarium można łatwo stworzyć, umieszczając schody na zewnątrz i wyposażając dach.

OTOCZENIE:
Działki znajdują się w dużym bloku mieszkalnym bardzo blisko centrum miasta Alfaz del Pí, obszaru, który oferuje to, co najlepsze z obu światów: cichą, zaciszną lokalizację z łatwym dostępem do lokalnych atrakcji i udogodnień. Znajduje się zaledwie 5,9 km od pięknej Playa del Albir, która oferuje odcinek dziewiczej plaży do pływania, opalania się i uprawiania sportów wodnych. Ponadto lotnisko w Alicante oddalone jest o zaledwie 64 kilometry, co ułatwia podróżowanie zarówno mieszkańcom, jak i gościom.

Dzięki wyjątkowym cechom, doskonałej lokalizacji i bezkonkurencyjnemu otoczeniu jest to idealna inwestycja dla osób poszukujących wysokiej jakości współczesnej nieruchomości w pięknym regionie Alfáz Del Pí / L’Alfàs del Pi. Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby stworzyć swój wymarzony dom w tej poszukiwanej okolicy.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
central
double glazing
Fitted wardrobes
has shielded door
parking
store room
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Pueblo-Ubanizaciones Alfáz Del Pí/l'Alfàs del Pi
State/County:
Zip: 03580
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo