Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Alfáz Del Pí/l’Alfàs del Pi

Ref. nieruchomości:

3258

549.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 200 m2 Rozmiar
  • 500 m2 Działka

Opis

Schludna nowocześnie wykończona willa na dobrej wielkości działce w Alfas de Pi. Nieruchomość ma wewnętrzną powierzchnię 150m2 na działce 500m2 z dobrej wielkości basenem otoczonym dobrze zaprojektowanym obszarem ogrodowym o niskiej konserwacji. Cała nieruchomość jest zbudowana na 1 poziomie i podzielona na 3 sypialnie i 2 łazienki z dużym salonem z designerską otwartą kuchnią. Jasny, duży salon otoczony jest oknami od podłogi do sufitu, co pozwala na dużo naturalnego światła i ma bardzo dobry dostęp do tarasów i ogrodu wokół nieruchomości.

Wyposażenie:
Nieruchomość posiada klimatyzację na ciepłe i zimne powietrze, drzwi bezpieczeństwa, wbudowane szafy, panele słoneczne, kocioł aerotermalny z pompą ciepła, bramę elektryczną, carport (do zainstalowania) i kuchnię zewnętrzną.

Strefa:
Alfas to popularna miejscowość, z dużą ilością sklepów i barów i jest bardzo blisko do Albir i Altea oraz plaży i morza. Sama nieruchomość znajduje się w ładnej, spokojnej okolicy, zielonej i otoczonej drzewami pomarańczowymi oraz mieszanką nowych i istniejących domów.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
countryside views
double glazing
fireplace
Fitted wardrobes
floor heating
has shielded door
parking
pool
terrace

Adres nieruchomości

Address: El Albir Alfáz Del Pí/l'Alfàs del Pi
Area:
State/County:
Zip: 03580
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo