Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Alfáz Del Pí/l’Alfàs del Pi

Ref. nieruchomości:

3563

445.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 3 Łazienki
  • 264 m2 Rozmiar
  • 430 m2 Działka

Opis

Urocza willa w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w pobliżu hotelu Sha. Willa położona jest w wyjątkowym kompleksie przyrodniczym, cieszącym się najlepszą i niepowtarzalną jakością powietrza na Costa Blanca. Willa ta byłaby idealnym miejscem dla miłośników czystego górskiego powietrza i szlaków turystycznych. Może się również pochwalić pięknymi panoramicznymi widokami na góry.

Willa jest rozmieszczona na 3 piętrach z 2 wejściami jedno od strony parkingu i jedno od strony, 3 sypialnie i 3 łazienki.

Zaczynamy od ogromnej 50m2 diafono piwnicy przeznaczonej na garaż z dużą ilością miejsca na 3 samochody lub do wykorzystania jak chce przyszły właściciel.

Jedno piętro wyżej znajdziemy główne wejście do domu. Na tym piętrze znajduje się w pełni wyposażona i niezależna kuchnia z dostępem do prywatnego ogrodu, gdzie znajduje się basen, podwójna sypialnia również z bezpośrednim dostępem do ogrodu / basenu, duży niezależny salon i kompletna łazienka z prysznicem.

Na pierwszym piętrze znajdują się dwie przestronne sypialnie ensuite, jedna z nich z bezpośrednim dostępem do uroczego tarasu z widokiem na góry.

Na zewnątrz willi znajduje się przytulny ogród z własnym basenem, strefą prysznicową i miejscem do korzystania ze słońca i bbq, balkon i patio obok wejścia do garażu.

WYPOSAŻENIE:
Dom jest w pełni wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia do wygodnego życia. Sprzedawany jest w pełni umeblowany z wyposażoną kuchnią, klimatyzacją, grzejnikami, kominkiem, drzwiami pancernymi, podwójnymi szybami w oknach, dopasowanymi szafami, garażem na 3 samochody, prywatnym ogrodem i prywatnym basenem. Wszystkie pokoje mają grzejniki i klimatyzację.

AREA:
Willa znajduje się w pobliżu hotelu Sha. Jest blisko El Albir, nadmorskiej miejscowości, która ma wszystko: zróżnicowaną i wyjątkową gastronomię, pole golfowe, kilka szlaków turystycznych przez park naturalny La Serra Gelada, wszystkie rodzaje sportów, szkoły i piękną plażę. Klimat in El Albir jest wyjątkowy również dlatego, że ma ponad 320 dni słonecznych w roku. Z miejscowości można łatwo dotrzeć do dużych sąsiednich miast, takich jak Benidorm, Alicante i Walencja.

A+

A

B

C

Your energy class D

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
alarm system
barbecue
basement
central
central heating
close to sea
fireplace
Fitted wardrobes
has shielded door
store room
terrace

Adres nieruchomości

Address: El Albir Alfáz Del Pí/l'Alfàs del Pi
Area:
State/County:
Zip: 03581
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo