Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Alfáz Del Pí/l’Alfàs del Pi

Ref. nieruchomości:

4360

368.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 169 m2 Rozmiar
  • 607 m2 Działka

Opis

Przedstawiamy projekt nowych ekskluzywnych domów jednorodzinnych z 2 lub 3 sypialniami, zlokalizowanych w spokojnej okolicy Pueblo-Urbanizaciones de Alfáz Del Pí. Projekt ten oferuje liczne opcje personalizacji, aby stworzyć unikalny dom, który jest naprawdę dostosowany do Twoich wymagań, z wyborem 3 różnych typów domów, ale o tej samej estetyce, jakości i funkcjonalności. Oferuje również wyjątkową okazję do posiadania luksusowego i nowoczesnego domu w idyllicznym otoczeniu, zapewniając idealną równowagę między spokojem a dostępnością do lokalnych udogodnień.

Inwestycja, znajdująca się obecnie na etapie planowania, składa się z 38 wolnostojących willi na parterze, z których każda posiada własną działkę i basen.

W tym przypadku mamy willę H02 z działką o powierzchni 505 m2.

CECHY I UDOGODNIENIA:
Każdy z domów będzie miał zoptymalizowaną przestrzeń, aby osiągnąć maksymalny stosunek komfortu do kosztów. Te najnowocześniejsze wille będą wyposażone w najlepsze funkcje i usługi, aby zagwarantować najwyższy poziom komfortu i wygody ich mieszkańcom.

Designerska kuchnia oferuje stylowy i funkcjonalny design, idealny do organizowania przyjęć lub spędzania spokojnych wieczorów. Jest wyposażona w szafki ścienne i dolne, wysokiej jakości matowy biały laminat zapobiegający pozostawianiu odcisków palców oraz zintegrowane markowe urządzenia: piekarnik, kuchenkę mikrofalową, płytę indukcyjną i okap z aktywnym filtrem węglowym.

Łazienki z umywalką ścienną Solid Surface, z termostatycznymi bateriami ściennymi, białą porcelaną sanitarną, akrylowymi brodzikami porcelanowymi.

Na zewnątrz znajduje się prywatny basen, idealny do korzystania z ciepłego śródziemnomorskiego klimatu. Jest on wyposażony w naziemny sprzęt oczyszczający i oświetlenie LED.

Na utwardzonym terenie można zaparkować dwa pojazdy. Ponadto przewidziano punkt ładowania elektrycznego.

Nieruchomość będzie wyposażona w zaawansowany system klimatyzacji, który będzie obejmował jednostki split z klimatyzacją, zdalne sterowanie za pomocą aplikacji i pilota, aby utrzymać komfortową temperaturę.w całym domu, a także system ciepłej wody użytkowej wykorzystujący energię aerotermalną.

Proponowane są liczne opcje wykończenia, rodzaje klimatyzacji, komin, zużycie własne z panelami fotowoltaicznymi lub sterowanie domem za pomocą automatyki domowej. Solarium można łatwo stworzyć, umieszczając schody na zewnątrz i wyposażając dach.

W tym przypadku mamy willę H03 z widokiem na morze na działce o powierzchni 607 m2.

OTOCZENIE:
Działki znajdują się w dużym bloku mieszkalnym bardzo blisko centrum miasta Alfaz del Pí, obszaru, który oferuje to, co najlepsze z obu światów: cichą, zaciszną lokalizację z łatwym dostępem do lokalnych atrakcji i udogodnień. Znajduje się zaledwie 5,9 km od pięknej Playa del Albir, która oferuje odcinek dziewiczej plaży do pływania, opalania się i uprawiania sportów wodnych. Ponadto lotnisko w Alicante oddalone jest o zaledwie 64 kilometry, co ułatwia podróżowanie zarówno mieszkańcom, jak i gościom.

Dzięki wyjątkowym cechom, doskonałej lokalizacji i bezkonkurencyjnemu otoczeniu jest to idealna inwestycja dla osób poszukujących wysokiej jakości współczesnej nieruchomości w pięknym regionie Alfáz Del Pí. Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby stworzyć swój wymarzony dom w tej poszukiwanej okolicy.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
central
double glazing
Fitted wardrobes
has shielded door
mountain views
parking
sea views
store room
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Pueblo-Ubanizaciones Alfáz Del Pí/l'Alfàs del Pi
State/County:
Zip: 03580
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo