Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Calpe/Calp

Ref. nieruchomości:

3653

500.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 3 Łazienki
  • 136 m2 Rozmiar
  • 228 m2 Działka

Opis

Urbanizacja w Calpe składa się z 17 nowoczesnych kamienic z 3 sypialniami, 2 łazienkami i toaletą, rozmieszczonych na dwóch piętrach. Każdy dom posiada garaż, piwnicę, taras i ogród. Nowa konstrukcja z pięknymi widokami w zamkniętej społeczności.

WYPOSAŻENIE:
Domy są dostarczane z kuchnią wyposażoną w wysokie i niskie meble, granitowy blat lub podobny, ceramiczną płytę grzewczą, piekarnik, mikrofalówkę i okap marki Teka lub podobny, zlew ze stali nierdzewnej z jednym zlewem, baterie. Mają również dopasowane szafy, wyposażone łazienki i instalację ogrzewania podłogowego przez ogrzewanie aerotermalne i preinstalację klimatyzacji kanałowej.

URBANIZACJA:
Urbanizacja została pomyślana jako prywatna i ekskluzywna przestrzeń dla wypoczynku małej społeczności właścicieli, którzy będą mogli cieszyć się w spokoju zróżnicowanymi zajęciami, sportem i rozrywką.
W obszarach wspólnych znajdziemy wspólny basen, basen dla dzieci, boisko multisportowe, wspólny kort tenisowy, tereny zielone.
AREA:
Domy znajdują się w urbanizacji w bardzo spokojnej okolicy, ale jednocześnie bardzo blisko wszelkich usług, nawet pieszych. W pobliżu znajdziemy sklepy, supermarkety, restauracje, bary, centrum handlowe, szkołę publiczną IES Ifach, Club de Tenis de Calpe itp. Plaża Arenal Bol znajduje się w odległości 1 km.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
central
close to port
close to sea
electric blinds
Fitted wardrobes
floor heating
has shielded door
pool
sunroom
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Cometa-Carrió Calpe/Calp
State/County:
Zip: 03710
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo