Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Calpe/Calp

Ref. nieruchomości:

4571

590.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 3 Łazienki
  • 196 m2 Rozmiar
  • 880 m2 Działka

Opis

Ogromny i kolonialny dom w Calpe z widokiem na Peñón de Ifach położony w jednej z najstarszych i najbardziej bezpiecznych urbanizacji w okolicy.

Ta ogromna willa ma 3 wejścia: jej główne drzwi i dwa wjazdy do garażu na każdym końcu domu.

Cały dom zbudowany jest na płaskiej działce. Posiada dwa niezależne mieszkania, ale połączone w tym samym czasie przez ogród, które mają drugie piętro. Każdy z tych niezależnych mieszkań będzie miał prywatny taras w apartamencie sypialni każdego z nich.

Ogród jest prywatny i połączy te dwa mieszkania, ponieważ będą one dzielić przestrzeń i basen. Będzie miał 2 grille i jacuzzi.

Ma w sumie 3 sypialnie i 3 łazienki, wszystkie z nich z prysznicem zawarte.

Każdy dom będzie miał również inny wjazd do garażu: jeden z nich będzie ganek na świeżym powietrzu, gdzie zmieści się do jednego samochodu, a drugi wjazd do garażu będzie miał ganek, gdzie zmieści się do 2 samochodów i zadaszone miejsce, gdzie zmieści się tylko 1 samochód. Innymi słowy, w sumie będzie miejsce na 4 samochody.

Pierwszy dom będzie miał tylko jedno piętro, na które dostaniemy się wchodząc po kilku schodach. Znajdziemy tam małe wejście ozdobione stołem i krzesłami. Salon będzie miał otwarty plan z otwartą w pełni wyposażoną kuchnią. Wszystko jest odnowione. W salonie będzie kominek na zimę, który ogrzewa cały dom. Będą 2 sypialnie i w pełni wyposażona łazienka z indywidualnym ogrzewaniem do suszenia ręczników. Wszystkie sypialnie będą miały zamontowane szafy, indywidualne wentylatory i grzejniki w każdym z pomieszczeń. Główna sypialnia tej nieruchomości będzie miała swój prywatny balkon, który będzie miał również schody prowadzące w dół do wspólnego ogrodu i basenu.

Drugie mieszkanie jest nieco bardziej nowoczesne. Zostało ono całkowicie odnowione i jest bardzo stylowo urządzone. Wejdziemy do niego przez dolną częśćdomu, po kilku schodach. Ten dom, oprócz dzielenia ogrodu i basenu z poprzednim domem opisanym powyżej, będzie miał również swój własny prywatny ogród, grill i jacuzzi. Będzie miał salon na otwartym planie połączony z w pełni wyposażoną kuchnią na otwartym planie. Salon będzie miał swój własny kominek na te chłodne zimowe dni. W kuchni znajdują się przesuwane szklane drzwi, przez które można wyjść do ogrodu. Na górze domu znajduje się apartament główny z łazienką, garderobą i prywatnym tarasem, z którego widać Peñon de Ifach i morze.

WYPOSAŻENIE:

W domu będziemy mogli znaleźć wszystko, co jest nam potrzebne do komfortowego życia. Będziemy mieli 2 grille, 2 kominki, 3 sypialnie, 3 łazienki, szafy wnękowe, 1 garderobę, 2 garaże, 1 werandę, prywatny ogród, wspólny ogród, 2 pralki, klimatyzację Split na ciepło i zimno, 2 amerykańskie kuchnie, 2 niezależne salony, podwójne szyby, do sprzedania praktycznie umeblowane z wyjątkiem niektórych mebli i osobistych szczegółów, indywidualne ogrzewanie na pokój przez grzejniki, taras do 600 metrów kwadratowych, spiżarnia, 2 pralki, 1 jacuzzi, piwnica, widok na morze z balkonu jednej z nieruchomości i widoki na miejscowość Calpe i Peñón de Ifach.

URBANIZACJA:

Jest to jedna z najlepiej położonych urbanizacji w Calpe, zaledwie kilka minut spacerem od supermarketu Lidl, plaży La Fossa, Las Salinas i jednej z głównych alei miasta Calpe. Jest to bardzo spokojna urbanizacja i jedna z pierwszych, które zostały zbudowane w Calpe.

STREFA:

Calpe to gmina w prowincji Alicante położona na północnym wybrzeżu, w regionie Marina Alta. Ma 24000 mieszkańców, z czego ponad 47% jest narodowości zagranicznej. Najbardziej znana jest ze słynnego Peñón de Ifach, skały o wysokości do 332 m.
Jest to miasto, które staje się coraz bardziejbardziej zabudowana i z zapotrzebowaniem. Każdego roku ma więcej ruchu turystycznego i więcej możliwości spędzania wolnego czasu, gdzie można cieszyć się jego gastronomią i każdą inną przestrzenią, taką jak sklepy tekstylne, apteki, supermarkety, obszary, w których można uprawiać wszelkiego rodzaju aktywności sportowe itp.

A+

A

B

C

D

E

Your energy class F

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
alarm system
barbecue
basement
central heating
close to sea
fireplace
Fitted wardrobes
parking
store room
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Playa de Fossa-Levante Calpe/Calp
State/County:
Zip: 03710
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo