Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Dénia

Ref. nieruchomości:

3342

431.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 180 m2 Rozmiar
  • 157 m2 Działka

Opis

Piękna i urocza kamienica na obrzeżach Dénii, w cichej społeczności 44 kamienic z 3 sypialniami i dużym salonem. Luksusowe domy bliźniacze w nowoczesnym stylu w pobliżu parku naturalnego Montgó, szkół i centrum Dénii.

WYPOSAŻENIE: Najwyższej jakości antypoślizgowe płytki gresowe na tarasach. We wnętrzu domu na podłodze gres pierwszej jakości. W łazienkach i na parterze glazura gresowa najwyższej jakości, pokryta folią. Zewnętrzna stolarka aluminiowa z lakierowaną przekładką mostka termicznego, z szybą bezpieczną laminowaną 4+4/kamera/6mm i osłoną przeciwsłoneczną. Okna przesuwne i uchylno-rozwierane oraz drzwi balkonowe. Wzmocnione drzwi wejściowe z 3-punktowym zamkiem bezpieczeństwa na krawędzi, zawiasy czopowe z zabezpieczeniem antywyważeniowym, automatyczne wiatrołapy, trzpień antypaniczny. Metalowa poręcz na podłodze klatki schodowej. Stolarka wewnętrzna składa się z drzwi harmonijkowych z wodoodpornej płyty MDF i wygodnej klamki. Wbudowane szafy o wysokości 2,40m. Instalacje hydrauliczne Villeroy & Boch i Hansgrohe. Urządzenia elektryczne Klimatyzacja poprzez instalację klimatyzacji z kanałami, połączenie pomiędzy maszynami i kratkami z impulsem liniowym. Zewnętrzne oświetlenie LED elewacji i ogrodu.

AREA: Urbanizacja z komunalnym basenem i zagospodarowanymi terenami wspólnymi według projektu. Plac zabaw dla dzieci. Droga dojazdowa do domów w wewnętrznej części osiedla. Dostęp pieszy do obszaru wspólnego. Zbiorowa antena. Do 10 minut spacerem do Denia, w pobliżu więcej i więcej, lidl i konsumować, stacja paliw i centrum zdrowia. Do 10 minut spacerem w zielonej strefie, 5 minut w samochodzie w parku naturalnym Montgó i 5 minut w samochodzie do plaż.

A+

A

B

C

D

E

F

Your energy class is G

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
double glazing
Fitted wardrobes
has shielded door
mountain views
parking
pool
store room
sunroom
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: La Pedrera-Vessanes Dénia
City:
State/County:
Zip: 03700
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo