Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Finestrat

Ref. nieruchomości:

3434

585.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 3 Łazienki
  • 150 m2 Rozmiar
  • 641 m2 Działka

Opis

Wille te są zbudowane w sposób, który maksymalizuje największy ogród i przestrzeń życiową i znajdują się w ekskluzywnym kompleksie Sierra Cortina Resort i część subkompleksu tylko 9 willi, który znajduje się w pobliżu wejścia Sierra Cortina.

Istnieją 4 różne typy, które są rozpoznawane przez ich zbudowany rozmiar i układ, aby służyć każdej potrzebie możliwych potencjalnych przyszłych nabywców, 4 z nich mają wbudowane garaże.
Ta konkretna willa ma 150m2 zbudowany z czego 126m2 jest liczony do wewnątrz przestrzeni życiowej i siedzi na przestronnej działce 641m2. Jedną z głównych różnic między różnymi typami willi oprócz ich wielkości jest orientacja basenu, niektóre z nich są na północ ze słońcem w godzinach porannych, a niektóre z nich są na południe ze słońcem w godzinach popołudniowych i wieczornych. Wille sąsiadują z terenem zielonym, część z nich jest częścią działki, co tworzy bardzo spokojną sytuację, ponieważ każda willa ma ogród “buforowy”, który oddziela domy z potencjalnym dalszym rozwojem po drugiej stronie w taki sposób, że prywatność i spokój są zabezpieczone.

WYPOSAŻENIE:
Wille budowane są zgodnie z najwyższą możliwą technologią budowlaną, a wysoka jakość i użyte materiały sprawiają, że nieruchomości te wyróżniają się z tłumu. Kuchnie są wykonane z matowym lub drewnianym wykończeniem, Silestone lub Ceramic jest używany do blatów kuchennych ze zlewozmywakami zamontowanymi pod nimi, kuchnie są wyposażone w marki takie jak AEG lub BOSCH lub podobne marki. Dom posiada bardzo wydajny system Aerothermo, w komplecie z klimatyzacją na zimne i ciepłe powietrze, a także zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe.

STREFA:
Sierra Cortina jest luksusowy obszar tuż za Poniente i Finestrat, większość właściwości tam oferują widoki na morze i białe piaszczyste plaże Poniente Benidorm.
Ten projekt istnieje tylko 9 luksusowych willi w pobliżu wejścia do Sierra Cortina obok 5 start Asia Gardens hotelu. Rozwój jest otoczony przez wszystkie możliwe do pomyślenia udogodnienia, oprócz bliskości białych piaszczystych plaż i morza masz naW pobliżu znajduje się jedna z największych gór “Puig Campana”, gdzie można uprawiać sporty na świeżym powietrzu, grać w golfa i korzystać z wszelkich udogodnień, jakie może zaoferować miasto. Ze względu na bardzo dobre i łatwe połączenie z N332 i AP7 można dotrzeć do lotniska w ciągu 40 minut, Altea, Javea, Moraira i Denia są w ciągu 30 minut jazdy od hotelu.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
basement
double glazing
electric blinds
Fitted wardrobes
has shielded door
parking
pool
sea views
store room
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Sierra Cortina Finestrat
City:
State/County:
Zip: 03509
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo