Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w La Nucia

Ref. nieruchomości:

4861

545.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 300 m2 Rozmiar
  • 1.008 m2 Działka

Opis

Piękna willa o powierzchni 263m2 wybudowana na działce 1008m2 rozmieszczona w: dużej sypialni z łazienką, 2 innych dużych sypialniach dzielących łazienkę; półotwartej kuchni z jadalnią obok, małej spiżarni po drugiej stronie kuchni i bardzo przytulnego małego salonu z widokiem na morze. Jest jeszcze jedna jadalnia i salon gościnny – wszystkie na zewnątrz – prowadzące na taras, który otacza połowę domu. Dom ma dwa wejścia prowadzące na dwie ulice; jedno z nich prowadzi na tył domu, który ma taras prowadzący do kuchni, a drugie wejście to wejście główne, przy którym znajdują się dwa miejsca parkingowe. Nad miejscem garażowym powstała niedawno nowa przestrzeń, która jest wykorzystywana jako sala gimnastyczna, ale którą doskonale można by przekształcić w niezależne mieszkanie. Willa otoczona jest działką z drzewami i roślinami – wystarczająco dużo miejsca, aby zrobić basen z leżakami i grillem.

WYPOSAŻENIE:
Willa posiada klimatyzację, duży taras z widokiem, drzwi pancerne, podwójne szyby, pralnię, pomieszczenie gospodarcze, ogród, 2 miejsca garażowe z automatycznymi drzwiami, kominek na drewno, dopasowane szafy, siłownię i mnóstwo miejsca na nowe projekty.

AREA:
Willa znajduje się w La Nucia ( Alicante) , w spokojnej okolicy. Jest blisko do szkoły Eliana i do wszystkich usług, takich jak supermarkety, apteki, restauracje, bary, place zabaw itp. Znajduje się 15 minut od plaży w Benidormie oraz od centrum i starego miasta. W pobliżu znajduje się kilka pól golfowych i portów.

A+

A

B

Your energy class is C

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
barbecue
basement
double glazing
Fitted wardrobes
gymnasium
has shielded door
pantry
parking
store room
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: La Nucia Pueblo La Nucia
City:
State/County:
Zip: 03530
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo