Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Mutxamel

Ref. nieruchomości:

42113

495.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 3 Łazienki
  • 125 m2 Rozmiar
  • 541 m2 Działka

Opis

Nowoczesne ekskluzywne domy wolnostojące położone w Mutxamel, Alicante. Wille z 3 sypialniami i 3 łazienkami będą połączone z prywatnym basenem i ogrodem, podkreślonym przez przestronne solarium na dachu willi.
Przez szerokie okna taras zaprasza do grillowania w ogrodzie, jak również do spożywania posiłków w basenie. Po wejściu do domu na poziomie basenu, ogrodu i prywatnego parkingu, pojawia się otwarta koncepcja salonu i jadalni. Wyposażona kuchnia, jak również jedna sypialnia i łazienka znajdują się na tym głównym piętrze. Dwie sypialnie na pierwszym piętrze każda z nich ma własną łazienkę. Wszystkie sypialnie wyposażone są w szafy. Z jednej z sypialni na pierwszym piętrze jest dostęp do tarasu, który prowadzi do przestronnego solarium.

WYPOSAŻENIE:
Do budowy użyto wyłącznie materiałów najwyższej jakości w połączeniu z najnowszymi technologiami. Wyposażony w pełni wyposażoną kuchnię, szafy wnękowe oraz łazienkę z porcelanowymi wykończeniami, klimatyzacja ciepło/zimno będzie wstępnie zainstalowana. Możliwe są dodatkowe udogodnienia, takie jak wodospad przy basenie, projekt ogrodu dostosowany do osobistych preferencji oraz system automatyki domowej.

STREFA:
Ta willa znajduje się w Mutxamel, Alicante. Ze względu na swoje położenie, w niewielkiej odległości znajduje się kilka piaszczystych plaż oraz cała niezbędna infrastruktura. W pobliżu znajdują się wszelkiego rodzaju centra handlowe, kluby sportowe, restauracje i inne obiekty rekreacyjne. Z łatwością można dotrzeć do specjalistycznych szpitali, szkół publicznych i prywatnych, dworca kolejowego i międzynarodowego lotniska w Alicante.

A+

A

Your energy class is B

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
barbecue
double glazing
electric blinds
Fitted wardrobes
parking
pool
pre-installed air-conditioning
sea views
store room
sunroom
terrace

Adres nieruchomości

Address: Bonalba-Cotoveta Mutxamel
City:
State/County:
Zip: 03110
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo