Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Pedreguer

Ref. nieruchomości:

7640

520.000 €

Overview

  • Updated On:
  • May 8, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 3 Łazienki
  • 160 m2 Rozmiar
  • 315 m2 Działka

Opis

Dom w stylu śródziemnomorskim z własnym basenem, tarasem i ogrodem zbudowany na 2 piętrach. Praca z doskonałością kierowana przez promotora z udokumentowanym doświadczeniem w branży. Idealna lokalizacja dla tych, którzy cenią przyrodę i chcą być blisko centrum miasta.
Na piętrze mamy 3 sypialnie z wbudowanymi szafami, jedna z łazienką, druga łazienka odpowiada pozostałym sypialniom, na pierwszym piętrze mamy salon-jadalnię z otwartą kuchnią, a także toaletę. Z tego samego piętra mamy dostęp do tarasu z miejscem do siedzenia ze stołem. Basen i parking dla samochodów.

CECHY I WYPOSAŻENIE

Nieruchomość posiada szereg udogodnień, materiałów i wyposażenia wysokiej jakości, aby zapewnić komfortowe i bogate doświadczenie życiowe, masz możliwość dostosowania domu do własnych upodobań. Budowa zostanie ukończona w 2025 r., Aby zacząć cieszyć się oszałamiającymi widokami na góry z tej eleganckiej rezydencji.

OBSZAR:

Pedreguer to miasto samo w sobie, tętniące życiem miasto z bogatą historią i wieloma udogodnieniami w pobliżu Javea i Denia ze wszystkimi niezbędnymi usługami, wokół ma swoje plaże, najbliższa (Les Deveses) znajduje się zaledwie 11 km od hotelu, różnorodne restauracje, tereny do uprawiania turystyki pieszej, a także łatwy dostęp do autostrady.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
central heating
double glazing
electric blinds
Fitted wardrobes
has shielded door
mountain views
parking
store room
terrace

Adres nieruchomości

Address: Pedreguer
City:
State/County:
Zip: 03750
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo