Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Poblets (els)

Ref. nieruchomości:

3831

550.000 €

Overview

  • Updated On:
  • May 9, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 140 m2 Rozmiar
  • 800 m2 Działka

Opis

Całkowicie dostosowany projekt willi na płaskiej działce w pobliżu wszystkich udogodnień. Willa może być wykończona w różnych wariantach wykończenia według zdjęć. Willa posiada 3 sypialnie i 2 łazienki rozmieszczone na 120m2. Willa jest zbudowana w całości na jednym piętrze wykorzystując płaską działkę. Z salonu mamy bezpośredni dostęp do basenu i ogrodu. Wszystkie pomieszczenia są zewnętrzne dając dużo światła do domu.

SPRZĘT:
W zestawie znajduje się okap, piekarnik i płyta indukcyjna.
W łazienkach armatura łazienkowa będzie wysokiej jakości z wykorzystaniem najlepszych marek, a baterie również uznanej marki, takiej jak Roca, Grohe lub podobnej.
W sypialniach będą szafy wnękowe, oraz pompa ciepła/zimna za pomocą kanałów, z ogólnym sterowaniem za pomocą głównego termostatu.
Ciepła woda użytkowa będzie wytwarzana za pomocą zestawu Hydro jako zamiennik kolektorów słonecznych, który jest całkowicie odnawialnym i czystym źródłem energii.

STREFA:
Projekt ten będzie zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Els Poblets.
Ten obszar prowincji Alicante ma szeroki wybór rekreacji i wysokiej jakości restauracji, a także kilka obszarów plażowych i zabawnych tras górskich. Znajduje się 100 km od lotniska w Alicante i 120 km od lotniska w Walencji.

A+

A

Your energy class is B

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
central heating
double glazing
has shielded door
parking
pool
terrace

Adres nieruchomości

Address: Urbanizaciones Poblets (els)
State/County:
Zip: 03779
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo