Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Polop

Ref. nieruchomości:

3516

555.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 175 m2 Rozmiar
  • 509 m2 Działka

Opis

Przedstawiamy willę w stylu Ibizy.
Z widokiem na morze i góry. Willa ma duży salon, jadalnię i kuchnię z centralnie położoną wyspą wyłożoną sztucznym kamieniem. W salonie znajdują się duże okna przesuwne, które po otwarciu chowają się w ścianach, tworząc niewidoczne przejście między wnętrzem a zewnętrzną pergolą.

W sumie są tu 3 sypialnie i 2 łazienki.
Główna sypialnia ma garderobę i łazienkę.
Wszystkie pokoje mają okna z widokiem na zewnętrzną roślinność, a architektura krajobrazu została zintegrowana z oświetleniem zewnętrznym.

W jednym z rogów działki znajduje się zewnętrzny magazyn/pralnia. W piwnicy znajduje się również pomieszczenie magazynowe. A na zewnątrz parking dla dwóch samochodów.

Na ostatnim piętrze znajduje się fantastyczne solarium, do którego prowadzą zewnętrzne schody. Z tego miejsca można podziwiać widoki na góry.

Dom jest obrócony pod kątem 45º, aby zmaksymalizować liczbę godzin naturalnego światła w przestrzeni zewnętrznej z pergolą i basenem.
Główny taras domu, wychodzący na basen, znajduje się na wysokości 1,60 m nad poziomem chodnika i został tak zaprojektowany, aby nie było żadnych barier wizualnych (poręczy, ścian). Teren basenu pełni funkcję granicy, a zewnętrzna ściana z rzeźbiarskimi nasadzeniami zapewnia wystarczającą prywatność przed ciekawskimi spojrzeniami:

WYPOSAŻENIE:
Projekt zagospodarowania terenu, pomieszczenie gospodarcze, pralnia, piwnica, basen, parking na 2 samochody, okna przesuwne, które po otwarciu chowają się w ścianach, solarium.

OTOCZENIE:
Willa znajduje się w Polop, małym miasteczku o bogatej historii, wśród jego atrakcji są zamek Polop, średniowieczne mury czy kościół San Pedro. W Polop znajdują się wszystkie niezbędne usługi, takie jak restauracje, supermarkety, hotele, sklepy, apteki, markety itp. W odległości krótkiej jazdy samochodem znajduje się La Nucia ze słynnym boiskiem sportowym i szkołami. Plaża w Albir znajduje się w odległości 13 km. Polop znajduje się na wysokości 82 m n.p.m., w rejonie La Marina Baja. Benidorm (11 km.) , 60 km od Alicante.

A+

A

Your energy class is B

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
basement
double glazing
mountain views
pantry
parking
pool
sea views
store room
sunroom
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Polop
City:
State/County:
Zip: 03520
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo