Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Polop

Ref. nieruchomości:

3650

475.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 106 m2 Rozmiar
  • 432 m2 Działka

Opis

Ta urocza willa położona jest w bardzo spokojnej dzielnicy mieszkalnej, kilka minut drogi od miast Polop i La Nucia. Charakteryzuje się prywatnością i spokojem, jednocześnie zapewniając swoim mieszkańcom łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych usług.

Willa jest rozłożona na jednym piętrze i składa się z 3 sypialni, jedna z nich z łazienką, i 2 łazienki. Ponadto, istnieje kuchnia na otwartym planie połączona z jadalnią i pokojami dziennymi, wszystkie z bezpośrednim wyjściem na wspaniały taras.

Na zewnątrz znajduje się uroczy basen z miejscem do wypoczynku, jadalnią i grillem, a także ogród z klatką schodową prowadzącą bezpośrednio do dużego solarium na dachu.

WYPOSAŻENIE:
Willa jest w pełni wyposażona w najnowsze technologie czyniąc ją idealną do komfortowego życia. Znajdziemy tu preinstalację klimatyzacji, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, elektryczne żaluzje, szafy wnękowe, wzmocnione drzwi, podwójnie szklone okna, schowek, parking, grill, ogród, basen i solarium.

STREFA:
Willa znajduje się w Polop, w pobliżu wszystkich usług. Jest to górska wioska z długą historią, wśród jej zabytków są zamek Polop, średniowieczny mur lub kościół San Pedro. W pobliżu znajdują się wszelkiego rodzaju usługi, takie jak restauracje, supermarkety, hotele, sklepy, apteki, rynki, itp. W odległości kilku minut znajduje się La Nucia, z jej znanym Poligonem Sportowym i szkołami. Miasta Alicante i Walencja są oddalone odpowiednio o jedną i półtorej godziny drogi.

A+

A

B

Your energy class is C

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
alarm system
barbecue
Fitted wardrobes
floor heating
has shielded door
parking
pool
pre-installed air-conditioning
store room
sunroom
terrace

Adres nieruchomości

Address: Polop
City:
State/County:
Zip: 03520
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo