Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w Polop

Ref. nieruchomości:

41901

372.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 200 m2 Rozmiar
  • 400 m2 Działka

Opis

Ta piękna willa położona jest w ekskluzywnej części Polop, w nowoczesnym i stylowym osiedlu mieszkaniowym. Roztaczają się z niej urocze widoki na morze i okoliczne góry.

Na głównym piętrze znajdują się 3 przestronne sypialnie, jedna z nich to główna sypialnia z prywatną łazienką, a pozostałe 2 mają wspólną łazienkę. Ponadto znajduje się obszerna, w pełni wyposażona kuchnia przechodząca odpowiednio do salonu i jadalni. Zarówno salon, jak i główna sypialnia mają bezpośrednie wyjście na przestronny taras. Na tym piętrze znajduje się pralnia.

Oprócz tego na zewnątrz znajduje się podgrzewany basen, uroczy mały ogród i miejsce parkingowe.

WYPOSAŻENIE:
Willa jest w pełni wyposażona we wszystkie najnowsze technologie. Znajdziemy tu ogrzewanie podłogowe poprzez system aerotermii, klimatyzację, ekranowane drzwi, okna z podwójnymi szybami i elektryczne żaluzje. Ponadto znajduje się solarium, piękny podgrzewany basen, parking na 2 samochody, ogród, pralnia, zintegrowane oświetlenie LED i wbudowane szafy.

STREFA:
Willa znajduje się w luksusowej rezydencji w Polop, w pobliżu wszystkich usług. Jest to górska wioska z długą historią, wśród jej zabytków znajdują się zamek Polop, średniowieczny mur lub kościół San Pedro. W pobliżu znajdują się wszelkiego rodzaju usługi, takie jak restauracje, supermarkety, hotele, sklepy, apteki, targi itp. Kilka minut drogi stąd znajduje się La Nucia, ze znanym Sports Polygon i szkołami. Miasta Alicante i Walencja znajdują się w odległości odpowiednio jednej i półtorej godziny.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
double glazing
electric blinds
Fitted wardrobes
floor heating
has shielded door
parking
pool
sea views
sunroom
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Polop
City:
State/County:
Zip: 03520
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo