Villa z 4 sypialniami na sprzedaż w Altea

Ref. nieruchomości:

3332

550.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 4 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 400 m2 Rozmiar
  • 802 m2 Działka

Opis

Ekskluzywna willa na sprzedaż z widokiem na ocean
Willa na sprzedaż w zamkniętej społeczności Altea Hills, położona na działce o powierzchni 800m2, o powierzchni około 400m2 zabudowanej i 195m2, składa się z 4 sypialni i 3 łazienek, willi z dużym ogrodem i basenem oraz tarasem wypoczynkowym. Na tarasie znajduje się również jacuzzi.

Wyposażenie :
Szafy wnękowe, klimatyzacja na ciepło i zimno, drzwi antywłamaniowe, wyposażona kuchnia, nowoczesne łazienki, podwójne okna, internet, jacuzzi.

Urbanizacja : Elitarna urbanizacja Altea Hills z 24 godzinną ochroną, patrolowane ulice i ochrona. Urbanizacja posiada kawiarnię, plac zabaw i poczta, w przyszłym roku rozpoczyna swoją pracę pięciogwiazdkowy hotel z adresem zdrowia. Zostanie również otwartych pięć restauracji i butik. Na terenie urbanizacji znajdują się korty tenisowe.

Obszar: Altea Hills znajduje się w pobliżu pól golfowych Don Cayo, pięć minut jazdy od supermarketu i Altea la Vieja. Miejscowość Altea jest oddalona o zaledwie 4 km. Tuż pod urbanizacją znajduje się port morski LUIS CAMPOMANES (MARINA GREENWICH), gdzie można znaleźć wszystkie rodzaje sportów wodnych, nurkowanie, jak również restauracje i salony.

A+

A

B

Your energy class is C

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
24h security system
air conditioning
alarm system
barbecue
fireplace
has shielded door
hydro massage bath
jacuzzi
parking
pool
store room
terrace

Adres nieruchomości

Address: Altea Hills Altea
City:
State/County:
Zip: 03599
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo