Villa z 4 sypialniami na sprzedaż w Polop

Ref. nieruchomości:

3371

570.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 4 Sypialnie
  • 4 Łazienki
  • 185 m2 Rozmiar
  • 301 m2 Działka

Opis

Ta wspaniała willa jest rozmieszczona na 2 piętrach z 4 sypialniami i 4 łazienkami.

Na głównym piętrze znajdują się 2 sypialnie z łazienkami i szafami wnękowymi oraz w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia i salon z pięknymi oknami od podłogi do sufitu, z których roztaczają się wspaniałe panoramiczne widoki.

Na ostatnim piętrze znajdują się 2 kolejne sypialnie z własnymi łazienkami i bezpośrednim wyjściem na wspaniały, słoneczny taras.

WYPOSAŻENIE:

Willa jest w pełni wyposażona we wszystkie najnowsze technologie. Znajdziemy tu ogrzewanie podłogowe w łazienkach, klimatyzację, osłonięte drzwi, podwójnie szklone okna, w pełni wyposażoną kuchnię oraz elektryczne rolety. Jak również parking dla 2 samochodów, ogród, basen, pralnia, zintegrowane oświetlenie LED, portier wideo, preinstalowana antena telewizyjna i wyposażone szafy. Ponadto istnieją pewne dodatki, które mogą być zakupione, takie jak solarium, piękny podgrzewany basen, ogrzewanie podłogowe w całym domu i piwnicy z lub bez sypialni.

STREFA:

Willa znajduje się w luksusowej rezydencji w Polop, w pobliżu wszystkich usług. Jest to górska wioska z długą historią, wśród jej zabytków są zamek Polop, średniowieczny mur czy kościół San Pedro. W pobliżu znajdują się wszelkiego rodzaju usługi, takie jak restauracje, supermarkety, hotele, sklepy, apteki, markety, itp. W odległości kilku minut znajduje się La Nucia, z jej znanym Poligonem Sportowym i szkołami. Miasta Alicante i Walencja są oddalone odpowiednio o jedną i półtorej godziny drogi.

A+

A

Your energy class is B

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
alarm system
barbecue
Fitted wardrobes
floor heating
has shielded door
parking
pool
store room
sunroom
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Polop
City:
State/County:
Zip: 03520
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo