Villa z 6 sypialniami na sprzedaż w Calpe/Calp

Ref. nieruchomości:

4549

600.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 6 Sypialnie
  • 4 Łazienki
  • 255 m2 Rozmiar
  • 1.020 m2 Działka

Opis

Nadzwyczajna willa o kolonialnym wystroju w Partida Maryvilla z widokiem na morze i miasto Calpe znajduje się w jednej z najstarszych i najbardziej godnych podziwu urbanizacji Costa Blanca: Partida Maryvilla.
Jest to bezpieczne miejsce, a jego ulice są wyjątkowo spokojne.

Willa jest rozmieszczona na 5 piętrach. Zbudowana jest na zboczu wzgórza w Partida Maryvilla. Na tej działce znajdziemy dom, który cieszy się dwoma wymiarami: jego “oficjalnym” mieszkaniem i domem gościnnym (lub dla samych właścicieli willi), który jest dołączony do głównego domu, pojawiając się na pierwszy rzut oka jako dom jednorodzinny.

Na najwyższym piętrze znajdziemy wejście do willi i jednocześnie prywatny parking willi: na zewnątrz i gdzie można zmieścić od 2 do 3 samochodów.

Na drugim, najwyższym piętrze, znajdziemy wejście do głównego mieszkania domu. Ten pierwszy lokal mieszkalny, o którym mówimy, ma z kolei trzy piętra rozmieszczone w: 4 sypialnie, 3 łazienki, kuchnię na otwartym planie, salon z kominkiem oraz dwa tarasy. Jeden z dwóch tarasów będzie w górnej części tego domu i z dostępem do jednego z głównych pokoi, a drugi taras będzie miał dostęp do środkowego piętra i będzie połączony w tym samym czasie z drugim domem, który znajdziemy w konstrukcji.

W tym drugim domu bliźniaczym, będziemy mieć dostęp przez pośredni taras głównego domu i będzie on miał: 2 sypialnie, 1 salon, 1 łazienkę, 1 wyposażoną kuchnię i przez którą będziemy mieli dostęp do małego balkonu z grillem i który będzie miał dwie klatki schodowe: jedną, która pójdzie w górę na górny i niezależny taras (który może być używany jako solarium), i jedną, która zejdzie bezpośrednio do obszaru basenu.

Taras pośredni będzie miał również schody prowadzące w dół do najniższej kondygnacji domu, gdzie znajduje się basen.

W ten sam sposóbDom otoczony jest z obu stron schodami, które prowadzą w dół na dowolne piętro domu, a jednocześnie z wejścia do willi można zejść na piętro dużego i przestronnego basenu.

WYPOSAŻENIE:
Dom wyposażony jest we wszystko, co potrzebne do komfortowego życia.
Posiada klimatyzację typu split, duże okna w całym domu oferujące dużą jasność, dopasowane szafy we wszystkich pokojach, prywatny basen, mnóstwo miejsca do przechowywania, kilka tarasów, dwa grille, dwa kominki, parking dla maksymalnie 3 samochodów, pralnię, oddzielną kuchnię i otwartą kuchnię oraz dwa salony: jeden oddzielny i jeden otwarty z kuchnią.

URBANIZACJA:
Willa znajduje się w elitarnej urbanizacji Calpe z dużym bezpieczeństwem i cichymi uliczkami. Urbanizacja jest pokryta niezależnymi i przestronnymi willami, z wąskimi uliczkami idącymi w górę i w dół.

AREA:
Partida de Maryvilla znajduje się bardzo blisko małego portu z małą zatoczką, z której można korzystać i móc pływać. W tej urbanizacji możemy znaleźć kilka kortów tenisowych lub kortów do gry w padla oraz kilka hoteli w okolicy. Jednocześnie spacer w dół wzgórza, aby dostać się do miasta Calpe może zająć Ci 15 minut, nie za długo, a samochodem 5 minut. Po znalezieniu się w mieście Calpe, można znaleźć wszelkiego rodzaju sklepy, ośrodki zdrowia, restauracje, sklepy tekstylne i inne usługi, apteki, centra piękności itp.

A+

A

Your energy class is B

B

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
alarm system
barbecue
basement
close to sea
fireplace
Fitted wardrobes
parking
store room
sunroom
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Canuta-Maryvilla Calpe/Calp
State/County:
Zip: 03710
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo