Villa z 7 sypialniami na sprzedaż w Pego

Ref. nieruchomości:

3194

580.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 7 Sypialnie
  • 4 Łazienki
  • 500 m2 Rozmiar
  • 2.700 m2 Działka

Opis

Ten styl śródziemnomorski 500m2 willa posiada przestronny garaż i panoramiczne widoki na wieś i morze.
Nieruchomość rozprowadzane na pierwszym piętrze z 5 pokoi, dwa z nich z ekspansywnych pomiarów z umywalką na apartament i dostęp do genialny i świecące patio wewnątrz, inne toalety gości, salon z kominem i dostać się do 100 mkw ganek z widokiem na morze, autonomiczna kuchnia z kominem składa się z ekspansywnej umywalni i odizolowany pokój odzieżowy z dostać się do krytego podwórku. Z kuchni dostaniemy się do ogromnego półkrytego patio z grillem. Przez marmurowe schody wewnętrzne i szacunku poręczy drewna prowadzi do pierwszego piętra rozproszone z roomy salon z dostać się do dwóch ganków i dwa ogromne pokoje.
W dolnej części znajduje się rozległa i przeźroczysta piwnica z łazienką dla gości. Z piwnicy burzy dostać się do prowincjonalnego przyjechać z ekspansywnej pojemności, całkowicie ogrodzony i koordynować dostać się do drogi przez zaprogramowany wejście.

WYPOSAŻENIE:
Ta willa ma kryty obszar garażu dla co najmniej 6 samochodów, ogrzewanie ciepłe / zimne, podwójne okna, ogrzewanie podłogowe. Posiada również zewnętrzną kuchnię z grillem i paellero, wbudowane szafy, kuchnia włoski design, 100m2 tarasów na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknych pól wiejskich.

STREFA:
Miasto Pego może być normalne hiszpańskie miasto z wszystkich jego potrzeb, takich jak bary, jadłodajnie, apteki, szkoły, sklepy spożywcze i zakresy sportowe. Centrum handlowe zakresu jest jak to było 5 minut spacerem, jak również thruway do Walencji (1 h) i Alicante (1 h).
Dom jest 10 minut od Portal de la Marina centrum handlowego. W tym uprzywilejowanym środowisku otoczonym górami, przed naturalnym parkiem i morzem, gdzie można korzystać ze sportów wodnych, klub golfowy na 8 km, a różne trasy piesze i rowerowe.

A+

A

B

Your energy class is C

C

D

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
barbecue
basement
fireplace
Fitted wardrobes
jacuzzi
pantry
parking
store room
sunroom
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Pego
City:
State/County:
Zip: 03780
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo