Apartment z 3 sypialniami na sprzedaż w Campello (el)

Ref. nieruchomości:

1577

549.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 96 m2 Rozmiar
  • Działka

Opis

Ten penthouse znajduje się w jednym z najbardziej kultowych i pierwszych budynków mieszkalnych w El Campello, zbudowanym około 1960 roku i jest utrzymywany w nieskazitelnym i czystym stanie. Lokalizacja jest – według wielu – jedną z najlepszych lokalizacji, w których chcesz być, szukając dużego mieszkania w El Campello; ponieważ znajduje się naprzeciwko portu rybackiego i oferuje nieprzerwane widoki na całą drogę od Levante Benidorm do Alicante. Budynek ma zaledwie 12 pięter i nie jest zbyt wysoki, co pozwala śledzić całe życie, które toczy się w porcie i wokół niego z balkonu, a nawet z salonu można zobaczyć rybaków wracających z połowów. Po prawej stronie od nieruchomości, stojąc na balkonie z widokiem na morze, można zobaczyć figlarne piaszczyste plaże El Campello w kształcie fali, gdzie znajdują się wszystkie bary i restauracje, które są nieco oddalone od nieruchomości, więc nie należy spodziewać się problemów z hałasem w szczycie sezonu!

Odnowiony apartament ma powierzchnię 96 m2 z 86 m2 powierzchni użytkowej, 3 duże sypialnie i 2 łazienki, jedna łazienka została całkowicie odnowiona i posiada wannę i prysznic z oknem zapewniającym widok na góry z tyłu. Nieruchomość ma bardzo przyjemny charakter ze względu na swój prostokątny kształt, salon jest bardzo przestronny, oferuje różne miejsca do siedzenia; jeden do spożywania posiłków, strefa relaksu z 4 wygodnymi leżakami i nieco oddalony od kuchni na otwartym planie kącik telewizyjny z wygodną sofą i biurkiem do pracy lub po prostu poczytać książkę. Ze wszystkich miejsc do siedzenia i z kuchni można podziwiać wspaniałe widoki na morze i port, co wyróżnia tę nieruchomość na tle innych.

Apartament jest sprzedawany wraz z meblami, ale bez dzieł sztuki. Sztukę można również kupić osobno, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Ponadto apartament wyposażony jest w duży boks garażowy w garażu podziemnym, który oferuje miejsce na duży samochód i rowery, motocykl, narzędzia, deski surfingowe i wszystko. Posiada elektryczność również.

Kolejną wyjątkową cechą budynku jest to, że ma on własny prywatny dostęp do portu i plaży z przodu budynku przez tunel wykuty w skale, co jest bardzo miłą i niezwykłą cechą! Winda może zjechać na ten poziom za pomocą specjalnego klucza, co daje dostęp do początku +/- 10-metrowego tunelu, a po dotarciu na koniec okrągła brama zapewnia bezpośredni dostęp do portu i plaży po prawej stronie. Bardzo fajna funkcja!

WYPOSAŻENIE:
Nieruchomość jest sprzedawana umeblowana, a kuchnia na otwartym planie będzie wyposażona we wszystkie typowe urządzenia, takie jak lodówka z zamrażarką, mikrofala i koncentrator kuchenny z wentylatorem wyciągowym. Nieruchomość jest ogrzewana grzejnikami w sypialniach i grzejnikami na ręczniki w łazienkach.

STREFA:
El Campello leży pomiędzy Alicante San Juan i Cala Covete Fuma, wioską plażową ze wszystkimi potrzebnymi udogodnieniami, w odległości krótkiego spaceru lub kilku minut jazdy od apartamentu. Bardzo dobre i szybkie połączenie z drogą plażową N332 lub autostradą AP7. Lotnisko w Alicante znajduje się w odległości 30 minut jazdy samochodem. Najbliższy klub golfowy, Bonalba Golf Club, znajduje się w odległości 10 minut jazdy samochodem. Benidorm Poniente Playa znajduje się 20 minut jazdy od hotelu.

A+

A

B

C

D

Your energy class E

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
central
central heating
Close to airport
close to golf
close to port
close to sea
Fitted wardrobes
lift
parking
store room
terrace
utility room

Adres nieruchomości

Address: Campello Playa Campello (el)
State/County:
Zip: 03560
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo