Villa z 3 sypialniami na sprzedaż w La Nucia

Ref. nieruchomości:

7867

398.000 €

Overview

  • Updated On:
  • February 14, 2024
  • 3 Sypialnie
  • 4 Łazienki
  • 286 m2 Rozmiar
  • 972 m2 Działka

Opis

Położona w La Nucia Pueblo willa w stylu śródziemnomorskim. Wyremontowana w 2016 roku nieruchomość jest w doskonałym stanie i oferuje 276 m2 powierzchni użytkowej, powierzchnię zabudowy 286 m2 i dużą działkę o powierzchni 972 m2. Dom od strony południowej ma cztery przestronne sypialnie i cztery łazienki.
Wchodząc do domu znajdujemy się w dużym holu wejściowym, przed drzwiami z wejściem do kuchni-salonu z dużymi oknami na zewnątrz. Duży pokój z kominkiem po prawej stronie domu z dostępem do jadalni i oddzielnego tarasu. Pokój ten może służyć jako sypialnia lub salon.

Po lewej stronie znajdują się 2 dwuosobowe sypialnie z wbudowanymi szafami i łazienkami. Do domu przylega niezależny dom na dwóch piętrach. Na pierwszym piętrze znajduje się salon ze zintegrowaną kuchnią i kompletną łazienką. Przez klatkę schodową możemy wejść na pierwsze piętro z sypialnią i łazienką en suite. Możliwość wynajęcia tej nieruchomości i osiągnięcia zysku lub przyjęcia gości.

CHARAKTERYSTYKA I WYPOSAŻENIE:
Dom został odnowiony w 2016 roku, posiada okna z podwójnymi szybami, wyposażoną kuchnię, grzejniki i klimatyzację w systemie split w jadalni i sypialniach.
Widoki z całego domu są niezakłócone i otrzymuje dużo naturalnego światła, od strony południowej.
Ogród z dużą ilością roślinności i widokiem na góry, prywatny basen. Istnieje możliwość stworzenia przyjemnej części wypoczynkowej z grillem, ponieważ pozwala na to wielkość działki. Przy wejściu do domu znajduje się zadaszony parking na jeden samochód, a także miejsce do zaparkowania więcej niż dwóch samochodów przed domem.
W piwnicy znajduje się pomieszczenie do przechowywania i kolejna przestrzeń z możliwością rozbudowy w celu uzyskania większej przestrzeni magazynowej.

OTOCZENIE:
Położona w uroczej miejscowości La Nucia Pueblo, nieruchomość otoczona jest wspaniałą naturalną scenerią i oferuje łatwy dostęp do udogodnień.lokalne plaże. Najbliższa plaża, Playa de Albir, oddalona jest o około 7,4 km, co stanowi idealne miejsce dla miłośników plażowania nad Morzem Śródziemnym. Lotnisko w Alicante oddalone jest o około 60 km, dzięki czemu jest dogodne zarówno dla osób podróżujących lokalnie, jak i z zagranicy.

A+

A

B

C

D

Your energy class E

E

F

G

H

Cechy nieruchomości

Other Features
air conditioning
double glazing
has shielded door
mountain views
parking
terrace

Adres nieruchomości

Address: La Nucia Pueblo La Nucia
City:
State/County:
Zip: 03530
Country: Hiszpania
Open In Google Maps

Więcej informacji

Compare Listings

Luxinmo